Rozkład PKP Mońki

Rozkład ważny w dniach 01.06.2011 - 10.12.2011

Odjazdy

Białystok

Mońki 06:23 - Czechowizna 06:28 - Zastocze 06:33 - Knyszyn 06:37 • Borsukówka 06:47 - Dobrzyniewo Duże 06:53 - Fasty 06:56 - Białystok Bacieczki 07:00 - Białystok Starosiel. 07:04 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Mońki 06:29 - Goniądz 06:35 - Osowiec 06:40 - Podlasek 06:50 • Ruda 06:53 - Grajewo 07:00 - Prostki 07:05 - Lipińskie Małe 07:10 - Ełk Szyba Wschód 07:16 - Ełk 07:22

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Mońki 06:31 - Czechowizna 06:36 - Zastocze 06:41 - Knyszyn 06:45 • Borsukówka 06:57 - Dobrzyniewo Duże 07:03 - Fasty 07:06 - Białystok Bacieczki 07:10 - Białystok Starosiel. 07:14 - Białystok 07:21

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Mońki 06:52 - Grajewo 07:19 - Ełk 07:37 - Giżycko 08:40 • Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Wrzeszcz 13:38 - Gdańsk Oliwa 13:45 - Sopot 13:54 - Gdynia Główna 14:08 - Szczecin Główny 18:48

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Mońki 07:00 - Grajewo 07:28 - Ełk 07:45 - Giżycko 08:49 • Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 13:59 - Szczecin Główny 18:42

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Mońki 13:22 - Grajewo 13:50 - Ełk 14:08 - Giżycko 15:14 • Tczew 19:19 - Gdańsk Główny 19:47 - Gdańsk Wrzeszcz 19:54 - Gdańsk Oliwa 19:59 - Sopot 20:04 - Gdynia Główna 20:16

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Mońki 13:34 - Grajewo 14:01 - Ełk 14:20 - Giżycko 15:36 • Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:46 - Gdańsk Oliwa 21:08 - Sopot 21:17 - Gdynia Główna 21:37

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4 i 5 czerwca

Gdynia Główna

Mońki 13:34 - Grajewo 14:01 - Ełk 14:20 - Giżycko 15:36 • Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 21:06 - Gdańsk Wrzeszcz 21:14 - Gdańsk Oliwa 21:21 - Sopot 21:30 - Gdynia Główna 21:46

Kursuje 4 i 5 czerwca

Katowice

Mońki 14:55 - Knyszyn 15:05 - Białystok Starosiel. 15:22 - Białystok 15:28 • Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Zachodnia 18:18 - Częstochowa Osobowa 21:19 - Sosnowiec Główny 22:24 - Katowice 22:35

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Mońki 15:27 - Knyszyn 15:38 - Białystok Starosiel. 15:55 - Białystok 16:01 • Warszawa Wschodnia 18:33 - Warszawa Centralna 18:42 - Warszawa Zachodnia 18:51 - Częstochowa Osobowa 21:50 - Sosnowiec Główny 22:51 - Katowice 23:02

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Mońki 15:29 - Goniądz 15:35 - Osowiec 15:40 - Podlasek 15:50 • Ruda 15:53 - Grajewo 16:00 - Prostki 16:05 - Lipińskie Małe 16:10 - Ełk Szyba Wschód 16:16 - Ełk 16:22

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Mońki 15:49 - Czechowizna 15:54 - Zastocze 15:59 - Knyszyn 16:03 • Borsukówka 16:09 - Dobrzyniewo Duże 16:14 - Fasty 16:17 - Białystok Bacieczki 16:22 - Białystok Starosiel. 16:26 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Mońki 15:55 - Czechowizna 16:00 - Zastocze 16:05 - Knyszyn 16:09 • Borsukówka 16:15 - Dobrzyniewo Duże 16:20 - Fasty 16:23 - Białystok Bacieczki 16:28 - Białystok Starosiel. 16:32 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Mońki 17:29 - Goniądz 17:35 - Osowiec 17:40 - Podlasek 17:50 • Ruda 17:53 - Grajewo 18:01 - Prostki 18:06 - Lipińskie Małe 18:10 - Ełk Szyba Wschód 18:16 - Ełk 18:21

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Mońki 17:32 - Czechowizna 17:37 - Zastocze 17:41 - Knyszyn 17:45 • Borsukówka 17:51 - Dobrzyniewo Duże 17:57 - Fasty 18:00 - Białystok Bacieczki 18:04 - Białystok Starosiel. 18:08 - Białystok 18:15

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Mońki 17:51 - Czechowizna 17:56 - Zastocze 18:00 - Knyszyn 18:04 • Borsukówka 18:10 - Dobrzyniewo Duże 18:16 - Fasty 18:19 - Białystok Bacieczki 18:23 - Białystok Starosiel. 18:27 - Białystok 18:34

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Mońki 17:53 - Goniądz 17:59 - Osowiec 18:04 - Podlasek 18:14 • Ruda 18:17 - Grajewo 18:25 - Prostki 18:30 - Lipińskie Małe 18:34 - Ełk Szyba Wschód 18:40 - Ełk 18:45

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Mońki 19:23 - Goniądz 19:29 - Osowiec 19:34 - Podlasek 19:44 • Ruda 19:47 - Grajewo 19:54 - Prostki 19:59 - Lipińskie Małe 20:03 - Ełk Szyba Wschód 20:09 - Ełk 20:14

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Mońki 19:26 - Goniądz 19:32 - Osowiec 19:37 - Podlasek 19:47 • Ruda 19:50 - Grajewo 19:57 - Prostki 20:02 - Lipińskie Małe 20:06 - Ełk Szyba Wschód 20:12 - Ełk 20:17

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Mońki 21:58 - Knyszyn 22:09 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Mońki 22:38 - Knyszyn 22:49 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Przyjazdy

Białystok

Białystok 05:38 - Białystok Starosiel. 05:44 - Białystok Bacieczki 05:48 - Fasty 05:52 - Dobrzyniewo Duże 05:55 - Borsukówka 06:00 • Knyszyn 06:06 - Zastocze 06:10 - Czechowizna 06:15 - Mońki 06:21

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:35 - Lipińskie Małe 05:41 - Prostki 05:45 - Grajewo 05:51 - Ruda 05:58 • Podlasek 06:01 - Osowiec 06:11 - Goniądz 06:16 - Mońki 06:23

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 05:45 - Białystok Starosiel. 05:51 - Białystok Bacieczki 05:55 - Fasty 05:59 - Dobrzyniewo Duże 06:02 - Borsukówka 06:07 • Knyszyn 06:13 - Zastocze 06:17 - Czechowizna 06:22 - Mońki 06:27

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:43 - Lipińskie Małe 05:49 - Prostki 05:53 - Grajewo 05:59 - Ruda 06:06 • Podlasek 06:09 - Osowiec 06:19 - Goniądz 06:24 - Mońki 06:31

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 06:16 - Białystok Starosiel. 06:23 - Knyszyn 06:40 - Mońki 06:51
Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 06:25 - Białystok Starosiel. 06:31 - Knyszyn 06:48 - Mońki 07:00

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Białystok 12:47 - Białystok Starosiel. 12:53 - Knyszyn 13:09 - Mońki 13:21

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Białystok 12:58 - Białystok Starosiel. 13:05 - Knyszyn 13:22 - Mońki 13:33

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4 i 5 czerwca

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 • Giżycko 13:07 - Ełk 14:11 - Grajewo 14:27 - Mońki 14:54

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 14:34 - Białystok Starosiel. 14:40 - Białystok Bacieczki 14:44 - Fasty 14:48 - Dobrzyniewo Duże 14:51 - Borsukówka 14:57 • Knyszyn 15:08 - Zastocze 15:12 - Czechowizna 15:17 - Mońki 15:22

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 14:40 - Białystok Starosiel. 14:46 - Białystok Bacieczki 14:50 - Fasty 14:54 - Dobrzyniewo Duże 14:57 - Borsukówka 15:03 • Knyszyn 15:09 - Zastocze 15:13 - Czechowizna 15:18 - Mońki 15:24

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 • Giżycko 13:36 - Ełk 14:42 - Grajewo 14:59 - Mońki 15:26

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:03 - Lipińskie Małe 15:09 - Prostki 15:14 - Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 • Podlasek 15:30 - Osowiec 15:43 - Goniądz 15:48 - Mońki 15:55

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:36 - Lipińskie Małe 16:42 - Prostki 16:46 - Grajewo 16:52 - Ruda 16:59 • Podlasek 17:02 - Osowiec 17:12 - Goniądz 17:17 - Mońki 17:24

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 16:45 - Białystok Starosiel. 16:51 - Białystok Bacieczki 16:55 - Fasty 16:59 - Dobrzyniewo Duże 17:02 - Borsukówka 17:08 • Knyszyn 17:14 - Zastocze 17:18 - Czechowizna 17:23 - Mońki 17:28

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 17:03 - Białystok Starosiel. 17:09 - Białystok Bacieczki 17:13 - Fasty 17:17 - Dobrzyniewo Duże 17:20 - Borsukówka 17:26 • Knyszyn 17:32 - Zastocze 17:36 - Czechowizna 17:41 - Mońki 17:47

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:02 - Lipińskie Małe 17:08 - Prostki 17:12 - Grajewo 17:18 - Ruda 17:25 • Podlasek 17:28 - Osowiec 17:38 - Goniądz 17:44 - Mońki 17:50

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 18:39 - Białystok Starosiel. 18:45 - Białystok Bacieczki 18:49 - Fasty 18:53 - Dobrzyniewo Duże 18:56 - Borsukówka 19:02 • Knyszyn 19:08 - Zastocze 19:12 - Czechowizna 19:17 - Mońki 19:22

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 18:42 - Białystok Starosiel. 18:48 - Białystok Bacieczki 18:52 - Fasty 18:56 - Dobrzyniewo Duże 18:59 - Borsukówka 19:05 • Knyszyn 19:11 - Zastocze 19:15 - Czechowizna 19:20 - Mońki 19:25

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 • Giżycko 20:07 - Ełk 21:13 - Grajewo 21:31 - Mońki 21:58

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 • Giżycko 20:47 - Ełk 21:53 - Grajewo 22:11 - Mońki 22:38

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.