MZK EŁK ROZKŁAD JAZDY

Autor:

MZK Ełk. Sprawdź aktualny rozkład jazdy, wybierz interesujące Cię połączenie. DO wyboru jest linia 1, linia 2, linia 3, linia 4, linia 5, linia 6, linia 7, linia 8, linia 9, linia 10, linia 11, linia 12, linia 13, linia 14, linia 15, linia 16, linia 17, linia 18

MZK Ełk rozkład jazdy MZK Ełk. Sprawdź aktualny rozkład jazdy, wybierz interesujące Cię połączenie. DO wyboru jest linia 1, linia 2, linia 3, linia 4, linia 5, linia 6, linia 7, linia 8, linia 9, linia 10, linia 11, linia 12, linia 13, linia 14, linia 15, linia 16, linia 17, linia 18 (fot. MZK Ełk)

Sprawdź aktualne połączenia.

MZK Ełk - Rozkład jazdy. Wybierz interesującą Cię linię autobusową:
Linia 1
Linia 2
Linia 3
Linia 4
Linia 5
Linia 6
Linia 7
Linia 8
Linia 9
Linia 10
Linia 11
Linia 12
Linia 13
Linia 14
Linia 15
Linia 16
Linia 17
Linia 18

Od końca sierpnia obowiązują zmiany w MZK Ełk i rozkładzie jazdy. Zostały one opracowane w porozumieniu z samorządami miejskim i gminnym. Pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacji policzyli pasażerów poszczególnych kursów. Z rozkładu jazdy pozbyli się tych, na które było najmniejsze zapotrzebowanie. Większość tras jest tylko skrócona.

MZK Ełk Rozkład jazdyI tak na przykład autobus linii nr 1, który zaczynał swoją trasę o godz. 18.05 w Szeligach, jechał do Mrozów i wracał do przystanku przy zakładach mięsnych, po zmianach drogę powrotną zakończy na przystanku Armii Krajowej PKP.Tak samo skrócą się też trasy linii nr 3 i 4, które ruszają z zakładów mięsnych o godz. 22.10. Z kolei autobus linii nr 2 zaczynał kurs o godz. 10 z zakładów mięsnych i jechał do Woszczel, a trasa powrotna kończyła się także na przystanku przy zakładach mięsnych. Po zmianach ten kurs zakończy się na przystanku Mickiewicza WKU.

Sprawdź też nasz serwis specjalny Rozkłady Jazdy

Czytaj więcej o:
  • Ełk
  • jazdy
  • MZK
  • MZK Ełk
  • MZK Ełk rozkład
  • MZK Ełk rozkład jazdy
  • Rozkład jazdy
  • rozkłady
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.