Rozkład jazdy PKS Łomża

Odjazdy

Kierunki

ANDRZEJEWO (przez ZAMBRÓW) 10:30 7 C L

AUGUSTÓW, D.A. (przez STAWISKI, RAJGRÓD) 05:20 1 3 F 14:00 1 3 L n

BIAŁYSTOK, D.A. (przez RUTKI) 07:00 8 S 13:00 8 L

BIAŁYSTOK, D.A. (przez WIZNA) 04:50 11 F 10:00 11 L 11:25 11 L
14:30 11 U 16:50 11 18:30 11 K

BIAŁYSTOK, D.A. (przez WIZNA, SKRZ) 06:00 11 L 07:00 11 L 08:00 11 U
08:20 11 L A 08:30 11 U 08:45 11 U P 09:25 11 U P 11:50 11 L 12:25 11 U P
15:00 11 L 16:00 11 U n 16:28 11 P 7 17:02 11 U P 17:50 11 L 7 w 20:30 11 D P
21:10 11 U P

BIAŁYSTOK, D.A. (przez ZAMBRÓW) 06:50 7 L 15:30 7 N n

BRAŃSK (przez ZAMBRÓW, HODYSZEWO) 13:30 7 N c

BURZYN (przez WIZNA) 12:40 12 S

CHLUDNIE (przez CZARNOCIN) 06:50 12 S 07:15 12 H F 11:00 12 H F
15:30 12 S 15:50 12 H F

CIECHANOWIEC ( przez ZAMBRÓW, CZYŻEW) 13:50 7 S 16:55 7 1 4 C N

CIECHANOWIEC (przez ZAMBRÓW, CZYŻEW, NUR) 12:00 7 L

CIECHANOWIEC (przez ZAMBRÓW, KLUKOWO) 16:15 7 F 18:10 7 + N H n

CIECHANOWIEC (przez ZAMBRÓW, WYSOKIE MAZ. D.A.) 18:10 7 S

CIECHANÓW, D.A. (przez MIASTKOWO, MAKÓW MAZOWIECKI, D.A.)
08:20 2 S

CZAPLICE 08:10 3 F 12:00 3 F

CZARTORIA (przez MIASTKOWO) 06:15 2 S

CZARTORIA (przez MIASTKOWO, PODOSIE) 15:45 2 S

DĘBOWO (przez CHOJNY) 07:10 2 H F 14:10 2 H F

DOBRZYJAŁOWO 07:30 13 S 11:10 13 F 15:40 13 F

EŁK, D.A./D.K. (przez JEDWABNE, RADZIŁÓW, GRAJEWO, D.A.) 05:40 5 L

EŁK, D.A./D.K. przez MAŁY PŁOCK, PISZ, D.K.) 09:30 9 N

EŁK, D.A./D.K. (przez STAWISKI, GRAJEWO) 07:10 13 L 11:20 13 L
12:45 13 5 + L , D.A. 15:05 13 L P

GDAŃSK, D.A. ( przez OSTROŁĘKA, D.A., OLSZTYN, D.A.) 07:30 2 U P

GDAŃSK, D.A. (przez SZCZYTNO, D.A., OLSZTYN, D.A., OSTRÓDA, D.A.)
06:10 4 R P u

GIŻYCKO, D.A. (przez MAŁY PŁOCK, PISZ, D.K.)
08:35 10 N 13:40 10 U

GIŻYCKO, D.A. 10:55 10 L P 13:20 10 5 P E 13:20 10 P R e 7

GIŻYCKO, D.A. (przez RUCIANE NIDA D.K., MIKOŁAJKI, D.K.) 12:45 10 P g 21:05 10 R P

GOŁDAP, D.A. ( przez GRAJEWO, D.A., EŁK, D.A./D.K.) 01:00 13 N n P 13:45 13 U P 17:30 13 N P m

GRAJEWO, D.A. (przez JEDWABNE, RADZIŁÓW) 08:30 5 L

GRAJEWO, D.A. (przez RADZIŁÓW) 16:30 5 L P

GRAJEWO, D.A. (przez STAWISKI) 12:30 13 F 16:30 13 C

GRAJEWO, D.A. (przez WAGI, SKRZ., RADZIŁÓW) 12:30 6 L

GRANNE ( przez ZAMBRÓW, CZYŻEW) 16:55 7 5 F

GRĄDY WONIECKO (przez WIZNA 05:40 11 S 15:40 11 S

JEDWABNE 18:00 6 S

KĘTRZYN, D.A. (przez PISZ, D.K., MRĄGOWO, D.A.) 15:00 10 U P

KOBYLIN B. (przez RUTKI) 17:00 8 N n

KOLNO, D.A. 17:25 9 L P

KOLNO, D.A. (przez MAŁY PŁOCK 08:00 9 S 11:30 9 S 12:25 9 L) 05:40 9 F 06:40 9 F 07:45 9 C 13:30 9 F 14:10 9 L 15:20 9 S 15:30 9 F 19:10 9 U

KOLNO, D.A. (przez NOWOGRÓD RYNEK, DOBRYLAS) 11:00 4 L

KOLNO, D.A. (przez NOWOGRÓD RYNEK, KĄTY) 13:00 4 S 15:40 4 S

KOLNO, D.A. (przez STAWISKI, PORYTE) 10:00 13 C

KOŁAKI WIETRZYCHOWO (przez CHLUDNIE) 15:50 12 S

KOŁAKI WIETRZYCHOWO (przez MAŁY PŁOCK NŻ) 06:10 9 S

KOŁOBRZEG (przez OSTROŁĘKA, D.A.) 21:25 2 U P

KUZIE (przez NOWOGRÓD RYNEK) 16:20 4 F 18:00 4 F

LASKI (przez NOWOGRÓD RYNEK, DOBRYLAS) 15:40 2 S

LUBLIN, D.A. (przez SIEDLCE, D.A) 13:05 7 7 P E 13:05 7 P R p 1

ŁOMŻA, D.A. 07:35 13 S

ŁOMŻA, D.A. (przez CHOJNY) 07:00 2 S 14:10 2 S

ŁOMŻA, D.A. ( przez JEDWABNE) 15:25 6 S

ŁOMŻA, D.A. (przez JEDWABNE, GRĄDY MAŁE) 07:00 5 L

ŁOMŻA, D.A. (przez JEDWABNE, NADBORY) 14:00 5 L

ŁOMŻA, D.A. (przez MARIANOWO, ŚNIADOWO, D.K., SZABŁY MŁODE) 15:20 13 S

ŁOMŻA, D.A. (przez OLSZYNY) 07:45 12 F

ŁOMŻA, D.A. (przez ŚNIADOWO, D.K., SZABŁY MŁODE)06:10 3 S 15:50 3S

ŁOMŻA, D.A. (przez WIZNA) 04:50 5 S

ŁOMŻA, D.A. (przez WIZNA, RUTKI, SIEMIEŃ NADRZECZNY, SKRZ.)
09:00 11 F

ŁOMŻA, D.A. (przez ŻELECHY) 14:10 12 F

ŁYSE (przez NOWOGRÓD RYNEK, KUZIE) 06:40 4 S 12:10 4 S 14:20 4 7

MAKÓW MAZOWIECKI, D.A. (przez MIASTKOWO, OSTROŁĘKA, D.A., SYPNIEWO) 11:00 2 U

MAŁY PŁOCK (przez CHLUDNIE) 07:15 12 S 11:00 12 S 14:00 12 S

MŁAWA, D.A. (przez MIASTKOWO, OSTROŁĘKA, D.A.) 15:30 2 L B n

MOCARZE (przez WIZNA) 07:40 12 J 15:20 12 L B

MRĄGOWO, D.A. (przez PISZ, D.K.) 07:50 10 P 7

MYSZYNIEC (przez NOWOGRÓD RYNEK, ŁYSE) 14:20 4 F

OLECKO, D.A. (przez GRAJEWO, D.A., EŁK, D.A./D.K.) 09:20 13 L P

OLSZEWO GÓRA (przez JEDWABNE) 06:10 6 S

OLSZTYN, D.A.( przez NOWOGRÓD RYNEK, MYSZYNIEC 14:30 4 U P 15:30 4 5 7 P w) 06:10 4 L P 07:50 4 L P 09:00 4 N P

OLSZTYN, D.A. (przez OSTROŁĘKA, D.A.) 10:45 2 D P 17:30 2 U P

OLSZTYN, D.A. (przez SZCZYTNO, D.A.) 16:30 2 U

OLSZYNY (przez ELŻBIECIN) 06:30 12 S 16:25 12 S

OSNÓWKA (przez ZAMBRÓW, CZYŻEW) 13:50 7 H F

OSTROŁĘKA, D.A. (przez MIASTKOWO 12:00 2 F 12:15 2 L 12:35 2 L A )
06:40 2 L 09:00 2 L 10:25 2 L 13:40 2 L 13:55 2 L 16:00 2 L n 17:00 2 U 18:00 2 L 19:45 2 L 20:30 2 F 22:38 2 L 7

OSTROŁĘKA, D.A. (przez NOWOGRÓD RYNEK) 11:15 4 L

PISZ, D.K. (przez KOLNO, D.A.) 10:30 9 F 12:00 9 U 16:45 9 L n

PODOSIE (przez MIASTKOWO) 06:05 2 S 13:30 2 S

PONIAT WIEŚ 07:00 6 S 16:30 6 S

PRZASNYSZ, D.A. (przez OSTROŁĘKA, D.A.) 16:20 2 U

PRZYTUŁY (przez JEDWABNE) 11:30 5 H F

RADZIŁÓW (przez JEDWABNE) 15:40 5 F

RADZIŁÓW (przez JEDWABNE, DUSZE) 16:00 6 F

RADZIŁÓW (przez JEDWABNE, NADBORY) 10:30 5 L 15:30 5 L B

RADZIŁÓW (przez JEDWABNE, PRZYTUŁY) 11:30 5 S 19:50 5 L n

RAJGRÓD (przez STAWISKI, GRAJEWO, D.A.) 09:00 13 F 16:30 13 F

ROGALE (przez STAWISKI) 15:30 13 S

RUCIANE NIDA D.K. (przez KOLNO, D.A.) 12:00 10 L P

RUTKI 05:55 8 S 08:10 8 L 15:50 8 S

SIEMIATYCZE, D.A. 16:40 7 U

SIEMIATYCZE, D.A.(przez ZAMBRÓW, CZYŻEW) 14:10 7 1 5 6 7

SŁAWIEC SZKOŁA ( przez CHOJNY) 07:45 3 S 13:55 3 S

STAWISKI 06:25 13 S 13:50 13 S 18:00 13 S

STRZESZEWO (przez KONARZYCE, ŚNIADOWO, D.K.) 06:15 3 S

STRZESZEWO (przez KOZIKI WIEŚ, ŚNIADOWO, D.K.) 15:30 3 S

SUWAŁKI, D.A. (przez RAJGRÓD 18:40 13 N P 21:15 13 P 5 6 7) 10:30 13 U P 14:05 13 L P 16:35 13 L P

SZABŁY MŁODE (przez ŚNIADOWO, D.K.) 06:40 3 H F 11:30 3 S
15:50 3 H F

SZCZECIN, D.A. (przez PŁOCK, D.A., BYDGOSZCZ, D.A.) 10:00 2 U P

ŚNIADOWO III (przez KONARZYCE) 10:15 3 F 14:00 3 L

ŚNIADOWO, D.K. (przez JARNUTY) 15:50 2 S

ŚNIADOWO, D.K. (przez KONARZYCE) 06:00 3 S 07:30 3 S 18:40 3 S

WARSZAWA, D.A.STADION 04:45 15 L P 06:00 15 L P 06:20 15 L P 06:45 15 L P 07:00 15 L P 07:15 15 L P 07:30 15 L P 08:10 15 L P 08:30 15 P 09:15 15 P 10:35 15 N P 10:45 15 U P 12:10 15 U P 13:15 15 N P 13:55 15 R P 13:55 15 E 5 7 14:35 15 P 5 6 7 15:15 15 N P 16:45 15 N n P 18:15 15 N n P 19:10 15 R P

WARSZAWA, D.A.ZACHODNI 03:00 15 N r P 08:50 15 L P 10:15 15 P g
13:30 15 N P 15:55 15 L P 17:25 15 U P 17:40 15 L P

WĘGORZEWO, D.A. 16:00 10 P

WĘGORZEWO, D.A. (przez ORZYSZ, GIŻYCKO, D.A.) 11:30 10 R P 14:40 10 L P 18:10 10 U P

WIZNA 06:15 11 F H 19:40 11 S

WIZNA (przez BOŻEJEWO STARE) 06:25 11 S 14:00 11 S 16:40 11 S

WIZNA (przez JEDWABNE) 06:05 6 S

WYSOKIE MAZ. D.A. (przez ZAMBRÓW, KULESZE KOŚC.) 14:30 7 F

ZAMBRÓW 07:05 7 F H 07:50 7 L 09:05 7 F 09:30 7 F 11:30 7 S 13:00 7 F
14:50 7 S 15:20 7 F 15:30 7 f 19:00 7 N 19:30 7 5 + L 19:45 7 N P

ZAMBRÓW (przez PORYTE JABŁOŃ 12:30 7 L 20:30 7 N n) 07:05 7 S 08:45 7 L 11:00 7 F


Oznaczenia

+ - kursuje w dni świąteczne

1 - KURSUJE W PONIEDZIAŁKI

4 - KURSUJE W CZWARTKI

5 - KURSUJE W PIĄTKI

6 - KURSUJE W SOBOTY

7 - KURSUJE W NIEDZIELE

A - NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA

c - w Wigilię,Sylwestra i Wielk.Sobotę kursuje do Wysokiego Maz.

D - NIE KURSUJE 24,25,26,31-XII,1-I, W WIELK.SOB.2 DNI ŚW. WIELK

e - kursuje piątek, sobota

E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

f - kursuje tylko w Wielką Sobotę, Wigilię i Sylwestra

F - KURSUJE W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

g - kursuje od 26-06 do 26-09 br.

H - KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH

J - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

K - KURSUJE W NIEDZIELĘ LUB ŚW. POPRZEDZAJĄCE DNI NAUKI SZKOLNEJ

L - NIE KURSUJE W 1 i 2 DZIEŃ B.NAR.i WIELK. ORAZ W NOWY ROK

m - nie kursuje w Wigilię i Sylwestra

N - NIE KURSUJE W 1-WSZY DZ.B. NAR.i 1-WSZY DZIEŃ ŚW. WIELKANOCY

n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę

P - KURS POŚPIESZNY

p - kursuje sobota, niedziela

R - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

r - nie kursuje w Sylwestra

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

u - kursuje m-c VI,VII w dni parzyste,m-c VIII w dni nieparzyste

U - NIE KURSUJE W 1 DZIEŃ B. NAR. I WIELKANOCY ORAZ W NOWY ROK

w - kursuje od 4-10 do 30-06
Multimedia
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.