Rozkład jazdy PKP Ełk

Rozkład ważny w dniach 01.06.2011 - 10.12.2011

Odjazdy

Olsztyn Główny

Ełk 03:53 - Ełk Szyba Zachód 03:57 - Nowa Wieś Ełcka 04:04 - Bajtkowo 04:14 • Szczytno 06:30 - Grom 06:40 - Pasym 06:50 - Marcinkowo 07:00 - Klewki 07:07 - Olsztyn Główny 07:20

Kursuje codziennie

Olsztyn Główny

Ełk 05:00 - Woszczele 05:07 - Stare Juchy 05:16 - Wydminy 05:28 • Giżycko 05:46 - Kętrzyn 06:19 - Korsze 06:43 - Łankiejmy 06:49 - Sątopy Samulewo 06:56 - Olsztyn Główny 07:41

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Olsztyn Główny

Ełk 05:01 - Woszczele 05:09 - Stare Juchy 05:17 - Wydminy 05:30 • Giżycko 05:47 - Kętrzyn 06:27 - Korsze 06:52 - Łankiejmy 06:58 - Sątopy Samulewo 07:05 - Olsztyn Główny 07:50

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:34 - Lipińskie Małe 05:40 - Prostki 05:45 • Grajewo 05:50 - Ruda 05:57 - Podlasek 06:01 - Osowiec 06:10 - Goniądz 06:16 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:42 - Lipińskie Małe 05:48 - Prostki 05:53 • Grajewo 05:58 - Ruda 06:05 - Podlasek 06:09 - Osowiec 06:18 - Goniądz 06:24 - Białystok 07:21

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olecko Małe

Ełk 05:52 - Przykopka 05:59 - Chełchy 06:03 - Kijewo 06:08 - Olecko Małe 06:14

Kursuje od 14 do 27 czerwca, od poniedziałku do piątku, oprócz 23, 24 czerwca

Olecko

Ełk 06:15 - Przykopka 06:22 - Chełchy 06:26 - Kijewo 06:31 - Olecko Małe 06:36 - Olecko 06:44

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 14, 15, 25 czerwca, od 14 do 16 lipca

Olecko

Ełk 06:20 - Przykopka 06:27 - Chełchy 06:31 - Kijewo 06:36 - Olecko Małe 06:41 - Olecko 06:49

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, oprócz 11 listopada

Wrocław Główny

Ełk 07:27 - Woszczele 07:36 - Stare Juchy 07:45 - Wydminy 07:58 • Iława Główna 12:25 - Toruń Główny 14:06 - Poznań Główny 16:38 - Leszno 18:03 - Wrocław Mikołajów 19:55 - Wrocław Główny 20:01

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 14, 15, 25 czerwca, od 14 do 16 lipca

Wrocław Główny

Ełk 07:27 - Woszczele 07:36 - Stare Juchy 07:45 - Wydminy 07:58 • Iława Główna 12:25 - Toruń Główny 14:06 - Poznań Główny 16:40 - Leszno 18:03 - Wrocław Mikołajów 19:55 - Wrocław Główny 20:01

Kursuje 14, 15 czerwca

Wrocław Główny

Ełk 07:27 - Woszczele 07:36 - Stare Juchy 07:45 - Wydminy 07:58 • Iława Główna 12:25 - Toruń Główny 14:06 - Poznań Główny 16:40 - Leszno 18:03 - Wrocław Mikołajów 19:55 - Wrocław Główny 20:01

Kursuje od 14 do 16 lipca

Wrocław Główny

Ełk 07:27 - Woszczele 07:36 - Stare Juchy 07:45 - Wydminy 07:58 • Iława Główna 12:25 - Toruń Główny 14:09 - Poznań Główny 16:38 - Leszno 18:03 - Wrocław Mikołajów 19:55 - Wrocław Główny 20:01

Kursuje w okresie 25 czerwca

Wrocław Główny
Ełk 07:35 - Woszczele 07:44 - Stare Juchy 07:53 - Wydminy 08:06 • Iława Główna 12:25 - Toruń Główny 14:06 - Poznań Główny 16:31 - Leszno 18:03 - Wrocław Mikołajów 19:55 - Wrocław Główny 20:01

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Ełk 07:49 - Giżycko 08:40 - Kętrzyn 09:11 - Korsze 09:35 • Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Wrzeszcz 13:38 - Gdańsk Oliwa 13:45 - Sopot 13:54 - Gdynia Główna 14:08 - Szczecin Główny 18:48

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Ełk 07:58 - Giżycko 08:49 - Kętrzyn 09:20 - Korsze 09:44 • Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 13:59 - Szczecin Główny 18:42

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olsztyn Główny

Ełk 08:54 - Ełk Szyba Zachód 08:58 - Nowa Wieś Ełcka 09:05 - Bajtkowo 09:15 • Szczytno 11:37 - Grom 11:48 - Pasym 11:58 - Marcinkowo 12:08 - Klewki 12:15 - Olsztyn Główny 12:27

Kursuje codziennie

Olsztyn Główny

Ełk 12:14 - Woszczele 12:22 - Stare Juchy 12:31 - Wydminy 12:44 • Giżycko 13:02 - Kętrzyn 13:41 - Korsze 14:05 - Łankiejmy 14:11 - Sątopy Samulewo 14:19 - Olsztyn Główny 15:02

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olsztyn Główny

Ełk 12:14 - Woszczele 12:22 - Stare Juchy 12:31 - Wydminy 12:44 • Giżycko 13:02 - Kętrzyn 13:43 - Korsze 14:07 - Łankiejmy 14:13 - Sątopy Samulewo 14:21 - Olsztyn Główny 15:04

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Katowice
Ełk 14:11 - Grajewo 14:26 - Mońki 14:54 - Knyszyn 15:05 • Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Zachodnia 18:18 - Częstochowa Osobowa 21:19 - Sosnowiec Główny 22:24 - Katowice 22:35

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Ełk 14:23 - Giżycko 15:14 - Kętrzyn 15:45 - Korsze 16:08 • Tczew 19:19 - Gdańsk Główny 19:47 - Gdańsk Wrzeszcz 19:54 - Gdańsk Oliwa 19:59 - Sopot 20:04 - Gdynia Główna 20:16

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Ełk 14:42 - Grajewo 14:58 - Mońki 15:26 - Knyszyn 15:38 • Warszawa Wschodnia 18:33 - Warszawa Centralna 18:42 - Warszawa Zachodnia 18:51 - Częstochowa Osobowa 21:50 - Sosnowiec Główny 22:51 - Katowice 23:02

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Ełk 14:44 - Giżycko 15:36 - Kętrzyn 16:05 - Korsze 16:29 • Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:46 - Gdańsk Oliwa 21:08 - Sopot 21:17 - Gdynia Główna 21:37

Kursuje w okresie od 6 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Ełk 14:44 - Giżycko 15:36 - Kętrzyn 16:05 - Korsze 16:29 • Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 21:06 - Gdańsk Wrzeszcz 21:14 - Gdańsk Oliwa 21:21 - Sopot 21:30 - Gdynia Główna 21:46

Kursuje w okresie 4 i 5 czerwca

Olecko

Ełk 14:45 - Przykopka 14:52 - Chełchy 14:56 - Kijewo 15:01 - Olecko Małe 15:06 - Olecko 15:14

Kursuje codziennie, oprócz od 13 do 26 czerwca

Olecko Małe

Ełk 14:45 - Przykopka 14:52 - Chełchy 14:56 - Kijewo 15:01 - Olecko Małe 15:07

Kursuje od 13 do 26 czerwca

Białystok

Ełk 14:53 - Ełk Szyba Wschód 14:56 - Lipińskie Małe 15:02 - Prostki 15:07 • Grajewo 15:12 - Ruda 15:19 - Podlasek 15:23 - Osowiec 15:32 - Goniądz 15:42 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:02 - Lipińskie Małe 15:08 - Prostki 15:13 • Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 - Podlasek 15:29 - Osowiec 15:39 - Goniądz 15:48 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Olsztyn Główny

Ełk 16:25 - Woszczele 16:35 - Stare Juchy 16:44 - Wydminy 16:58 • Giżycko 17:17 - Kętrzyn 17:54 - Korsze 18:26 - Łankiejmy 18:34 - Sątopy Samulewo 18:42 - Olsztyn Główny 19:35

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olecko

Ełk 16:25 - Przykopka 16:32 - Chełchy 16:36 - Kijewo 16:41 - Olecko Małe 16:46 - Olecko 16:54

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, oprócz 11 listopada

Białystok

Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:35 - Lipińskie Małe 16:41 - Prostki 16:46 • Grajewo 16:51 - Ruda 16:58 - Podlasek 17:02 - Osowiec 17:11 - Goniądz 17:17 - Białystok 18:15

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olecko

Ełk 16:37 - Przykopka 16:44 - Chełchy 16:48 - Kijewo 16:53 - Olecko Małe 16:58 - Olecko 17:06

Kursuje w okresie od 6 do 10 czerwca

Olecko Małe

Ełk 16:37 - Przykopka 16:44 - Chełchy 16:48 - Kijewo 16:53 - Olecko Małe 16:59
Kursuje od 13 do 22 czerwca, od poniedziałku do piątku

Olsztyn Główny

Ełk 16:53 - Woszczele 17:03 - Stare Juchy 17:12 - Wydminy 17:26 • Giżycko 17:45 - Kętrzyn 18:20 - Korsze 18:49 - Łankiejmy 18:57 - Sątopy Samulewo 19:05 - Olsztyn Główny 19:58

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 28 sierpnia, w niedziele

Olsztyn Główny

Ełk 16:53 - Woszczele 17:03 - Stare Juchy 17:12 - Wydminy 17:26 • Giżycko 17:45 - Kętrzyn 18:20 - Korsze 18:49 - Łankiejmy 18:57 - Sątopy Samulewo 19:05 - Olsztyn Główny 19:58

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do soboty

Białystok

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:01 - Lipińskie Małe 17:07 - Prostki 17:12 • Grajewo 17:17 - Ruda 17:24 - Podlasek 17:28 - Osowiec 17:38 - Goniądz 17:43 - Białystok 18:34

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Korsze

Ełk 20:18 - Woszczele 20:26 - Stare Juchy 20:35 - Wydminy 20:54 • Siedliska 21:03 - Giżycko 21:12 - Niegocin 21:16 - Sterławki Małe 21:22 - Sterławki Wielkie 21:27 - Korsze 22:15

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Korsze

Ełk 20:30 - Woszczele 20:38 - Stare Juchy 20:47 - Wydminy 21:00 • Siedliska 21:17 - Giżycko 21:26 - Niegocin 21:30 - Sterławki Małe 21:36 - Sterławki Wielkie 21:41 - Korsze 22:21

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Ełk 21:13 - Grajewo 21:30 - Mońki 21:58 - Knyszyn 22:09 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok
Ełk 21:53 - Grajewo 22:10 - Mońki 22:38 - Knyszyn 22:49 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Przyjazdy

Korsze

Korsze 05:16 - Tołkiny 05:26 - Linkowo 05:30 - Nowy Młyn 05:35 - Kętrzyn 05:40 - Martiany 05:54 • Wydminy 06:37 - Stare Juchy 06:49 - Woszczele 06:58 - Ełk 07:06

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do soboty

Korsze

Korsze 05:16 - Tołkiny 05:26 - Linkowo 05:30 - Nowy Młyn 05:35 - Kętrzyn 05:40 - Martiany 05:54 • Wydminy 06:37 - Stare Juchy 06:49 - Woszczele 06:58 - Ełk 07:06

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do soboty

Korsze

Korsze 05:26 - Tołkiny 05:36 - Linkowo 05:40 - Nowy Młyn 05:45 - Kętrzyn 05:50 - Martiany 06:04 • Wydminy 06:41 - Stare Juchy 06:53 - Woszczele 07:02 - Ełk 07:10

Kursuje od 1 września do 10 grudnia, od poniedziałku do soboty

Olecko

Olecko 06:52 - Olecko Małe 06:59 - Kijewo 07:05 - Chełchy 07:10 - Przykopka 07:14 - Ełk 07:21

Kursuje w okresie od 6 czerwca do 31 sierpnia, poniedziałku do piątku, oprócz od 14 do 27 czerwca i 15 sierpnia

Białystok

Białystok 05:38 - Białystok Starosiel. 05:44 - Białystok Bacieczki 05:48 - Fasty 05:52 - Dobrzyniewo Duże 05:55 - Borsukówka 06:00 • Prostki 07:06 - Lipińskie Małe 07:10 - Ełk Szyba Wschód 07:16 - Ełk 07:22

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Olecko Małe

Olecko Małe 07:00 - Kijewo 07:06 - Chełchy 07:11 - Przykopka 07:15 - Ełk 07:22

Kursuje od 14 do 27 czerwca, od poniedziałku do piątku, oprócz 23, 24 czerwca

Olecko

Olecko 06:56 - Olecko Małe 07:03 - Kijewo 07:09 - Chełchy 07:14 - Przykopka 07:18 - Ełk 07:25

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, oprócz 11 listopada

Białystok

Białystok 05:45 - Białystok Starosiel. 05:51 - Białystok Bacieczki 05:55 - Fasty 05:59 - Dobrzyniewo Duże 06:02 - Borsukówka 06:07 • Prostki 07:11 - Lipińskie Małe 07:15 - Ełk Szyba Wschód 07:21 - Ełk 07:27

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 06:16 - Białystok Starosiel. 06:23 - Knyszyn 06:40 - Mońki 06:52 - Grajewo 07:20 - Ełk 07:37

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 06:25 - Białystok Starosiel. 06:31 - Knyszyn 06:48 - Mońki 07:00 - Grajewo 07:29 - Ełk 07:45

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 08:45 - Lęgajny 08:53 - Barczewo 08:59 - Wipsowo 09:06 - Czerwonka 09:13 - Górowo 09:20 • Wydminy 11:02 - Stare Juchy 11:15 - Woszczele 11:24 - Ełk 11:33

Kursuje codziennie

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 08:27 - Klewki 08:38 - Marcinkowo 08:45 - Pasym 08:55 - Grom 09:04 - Szczytno 09:17 • Bajtkowo 11:29 - Nowa Wieś Ełcka 11:39 - Ełk Szyba Zachód 11:47 - Ełk 11:54

Kursuje codziennie

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 • Korsze 12:13 - Kętrzyn 12:36 - Giżycko 13:07 - Ełk 13:59

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Knyszyn 13:09 - Mońki 13:22 - Grajewo 13:51 - Ełk 14:08

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Knyszyn 13:22 - Mońki 13:34 - Grajewo 14:02 - Ełk 14:20

Kursuje w okresie od 6 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 • Korsze 12:42 - Kętrzyn 13:07 - Giżycko 13:36 - Ełk 14:30

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Olecko

Olecko 15:31 - Olecko Małe 15:38 - Kijewo 15:44 - Chełchy 15:49 - Przykopka 15:53 - Ełk 16:00

Kursuje codziennie, oprócz od 13 do 26 czerwca

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 12:58 - Lęgajny 13:08 - Barczewo 13:14 - Wipsowo 13:22 - Czerwonka 13:30 - Górowo 13:38 • Wydminy 15:36 - Stare Juchy 15:50 - Woszczele 15:59 - Ełk 16:10

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olecko Małe

Olecko Małe 15:53 - Kijewo 15:59 - Chełchy 16:04 - Przykopka 16:08 - Ełk 16:15

Kursuje od 13 do 26 czerwca

Białystok

Białystok 14:34 - Białystok Starosiel. 14:40 - Białystok Bacieczki 14:44 - Fasty 14:48 - Dobrzyniewo Duże 14:51 - Borsukówka 14:57 • Prostki 16:00 - Lipińskie Małe 16:04 - Ełk Szyba Wschód 16:10 - Ełk 16:16

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 14:40 - Białystok Starosiel. 14:46 - Białystok Bacieczki 14:50 - Fasty 14:54 - Dobrzyniewo Duże 14:57 - Borsukówka 15:03 • Prostki 16:06 - Lipińskie Małe 16:10 - Ełk Szyba Wschód 16:16 - Ełk 16:22

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 13:18 - Lęgajny 13:28 - Barczewo 13:34 - Wipsowo 13:42 - Czerwonka 13:50 - Górowo 13:58 • Wydminy 15:58 - Stare Juchy 16:12 - Woszczele 16:21 - Ełk 16:32

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 28 sierpnia, niedziele

Olecko

Olecko 17:16 - Olecko Małe 17:23 - Kijewo 17:29 - Chełchy 17:34 - Przykopka 17:38 - Ełk 17:45

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, oprócz 11 listopada

Olecko

Olecko 17:18 - Olecko Małe 17:25 - Kijewo 17:31 - Chełchy 17:36 - Przykopka 17:40 - Ełk 17:47

Kursuje od 6 do 10 czerwca

Olecko Małe

Olecko Małe 17:45 - Kijewo 17:51 - Chełchy 17:56 - Przykopka 18:00 - Ełk 18:07

Kursuje od 13 do 22 czerwca, od poniedziałku do piątku
Białystok

Białystok 16:45 - Białystok Starosiel. 16:51 - Białystok Bacieczki 16:55 - Fasty 16:59 - Dobrzyniewo Duże 17:02 - Borsukówka 17:08 • Prostki 18:06 - Lipińskie Małe 18:10 - Ełk Szyba Wschód 18:16 - Ełk 18:21

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 17:03 - Białystok Starosiel. 17:09 - Białystok Bacieczki 17:13 - Fasty 17:17 - Dobrzyniewo Duże 17:20 - Borsukówka 17:26 • Prostki 18:30 - Lipińskie Małe 18:34 - Ełk Szyba Wschód 18:40 - Ełk 18:45

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Leszno 10:28 - Poznań Główny 11:48 - Toruń Główny 13:50 - Iława Główna 15:07 • Wydminy 18:49 - Stare Juchy 19:02 - Woszczele 19:11 - Ełk 19:19

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 16:04 - Klewki 16:15 - Marcinkowo 16:22 - Pasym 16:32 - Grom 16:43 - Szczytno 16:55 • Bajtkowo 19:08 - Nowa Wieś Ełcka 19:18 - Ełk Szyba Zachód 19:26 - Ełk 19:33

Kursuje codziennie

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Leszno 10:28 - Poznań Główny 11:48 - Toruń Główny 13:50 - Iława Główna 15:07 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje w okresie od 16 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 25 czerwca oraz od 11 do 22 lipca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:49 - Wrocław Mikołajów 08:55 - Leszno 10:39 - Poznań Główny 11:58 - Toruń Główny 13:53 - Iława Główna 15:08 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje 9, 11 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:49 - Wrocław Mikołajów 08:55 - Leszno 10:39 - Poznań Główny 11:58 - Toruń Główny 13:51 - Iława Główna 15:07 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje od 12 do 15 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Leszno 10:34 - Poznań Główny 11:53 - Toruń Główny 13:55 - Iława Główna 15:11 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje 6,7 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Leszno 10:34 - Poznań Główny 11:53 - Toruń Główny 13:55 - Iława Główna 15:14 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje 8 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:49 - Wrocław Mikołajów 08:55 - Leszno 10:39 - Poznań Główny 11:58 - Toruń Główny 13:53 - Iława Główna 15:11 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje 10 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:50 - Wrocław Mikołajów 08:56 - Leszno 10:42 - Poznań Główny 12:02 - Toruń Główny 13:55 - Iława Główna 15:08 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje od 11 do 22 lipca, od poniedziałku do piątku oprócz 14, 15 lipca

Wrocław Główny
Wrocław Główny 08:50 - Wrocław Mikołajów 08:56 - Leszno 10:42 - Poznań Główny 12:02 - Toruń Główny 13:58 - Iława Główna 15:11 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje od 14 do 16 lipca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Leszno 10:33 - Poznań Główny 11:53 - Toruń Główny 13:50 - Iława Główna 15:10 • Wydminy 19:13 - Stare Juchy 19:26 - Woszczele 19:35 - Ełk 19:43

Kursuje 25 czerwca

Białystok

Białystok 18:39 - Białystok Starosiel. 18:45 - Białystok Bacieczki 18:49 - Fasty 18:53 - Dobrzyniewo Duże 18:56 - Borsukówka 19:02 • Prostki 19:59 - Lipińskie Małe 20:04 - Ełk Szyba Wschód 20:09 - Ełk 20:14

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 18:42 - Białystok Starosiel. 18:48 - Białystok Bacieczki 18:52 - Fasty 18:56 - Dobrzyniewo Duże 18:59 - Borsukówka 19:05 • Prostki 20:02 - Lipińskie Małe 20:07 - Ełk Szyba Wschód 20:12 - Ełk 20:17

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 • Korsze 19:11 - Kętrzyn 19:35 - Giżycko 20:07 - Ełk 20:58

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 • Korsze 19:51 - Kętrzyn 20:15 - Giżycko 20:47 - Ełk 21:38

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 20:30 - Lęgajny 20:38 - Barczewo 20:43 - Wipsowo 20:49 - Czerwonka 20:55 - Górowo 21:01 • Wydminy 22:41 - Stare Juchy 22:53 - Woszczele 23:01 - Ełk 23:10

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Olsztyn Główny

Olsztyn Główny 20:30 - Lęgajny 20:38 - Barczewo 20:43 - Wipsowo 20:49 - Czerwonka 20:55 - Górowo 21:01 • Wydminy 22:49 - Stare Juchy 23:01 - Woszczele 23:09 - Ełk 23:18

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.