Rozkład jazdy PKP Grajewo

Rozkład ważny w dniach 01.06.2011 - 10.12.2011

Odjazdy

Białystok

Grajewo 05:51 - Ruda 05:57 - Podlasek 06:01 - Osowiec 06:10 • Goniądz 06:16 - Mońki 06:23 - Czechowizna 06:28 - Zastocze 06:33 - Knyszyn 06:37 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Grajewo 05:59 - Ruda 06:05 - Podlasek 06:09 - Osowiec 06:18 • Goniądz 06:24 - Mońki 06:31 - Czechowizna 06:36 - Zastocze 06:41 - Knyszyn 06:45 - Białystok 07:21

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Grajewo 07:01 - Prostki 07:05 - Lipińskie Małe 07:10 - Ełk Szyba Wschód 07:16 - Ełk 07:22

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Grajewo 07:20 - Ełk 07:37 - Giżycko 08:40 - Kętrzyn 09:11 • Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Wrzeszcz 13:38 - Gdańsk Oliwa 13:45 - Sopot 13:54 - Gdynia Główna 14:08 - Szczecin Główny 18:48

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Grajewo 07:29 - Ełk 07:45 - Giżycko 08:49 - Kętrzyn 09:20 • Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 13:59 - Szczecin Główny 18:42

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Grajewo 13:51 - Ełk 14:08 - Giżycko 15:14 - Kętrzyn 15:45 • Tczew 19:19 - Gdańsk Główny 19:47 - Gdańsk Wrzeszcz 19:54 - Gdańsk Oliwa 19:59 - Sopot 20:04 - Gdynia Główna 20:16

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Grajewo 14:02 - Ełk 14:20 - Giżycko 15:36 - Kętrzyn 16:05 • Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:46 - Gdańsk Oliwa 21:08 - Sopot 21:17 - Gdynia Główna 21:37

Kursuje w okresie od 6 czerwca do 31 sierpnia

Katowice

Grajewo 14:27 - Mońki 14:54 - Knyszyn 15:05 - Białystok Starosiel. 15:22 • Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Zachodnia 18:18 - Częstochowa Osobowa 21:19 - Sosnowiec Główny 22:24 - Katowice 22:35

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Grajewo 14:59 - Mońki 15:26 - Knyszyn 15:38 - Białystok Starosiel. 15:55 • Warszawa Wschodnia 18:33 - Warszawa Centralna 18:42 - Warszawa Zachodnia 18:51 - Częstochowa Osobowa 21:50 - Sosnowiec Główny 22:51 - Katowice 23:02

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Grajewo 15:13 - Ruda 15:19 - Podlasek 15:23 - Osowiec 15:32 • Goniądz 15:42 - Mońki 15:49 - Czechowizna 15:54 - Zastocze 15:59 - Knyszyn 16:03 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 - Podlasek 15:29 - Osowiec 15:39 • Goniądz 15:48 - Mońki 15:55 - Czechowizna 16:00 - Zastocze 16:05 - Knyszyn 16:09 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Grajewo 16:01 - Prostki 16:05 - Lipińskie Małe 16:10 - Ełk Szyba Wschód 16:16 - Ełk 16:22

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Grajewo 16:52 - Ruda 16:58 - Podlasek 17:02 - Osowiec 17:11 • Goniądz 17:17 - Mońki 17:24 - Czechowizna 17:37 - Zastocze 17:41 - Knyszyn 17:45 - Białystok 18:15

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Grajewo 17:18 - Ruda 17:24 - Podlasek 17:28 - Osowiec 17:38 • Goniądz 17:43 - Mońki 17:50 - Czechowizna 17:56 - Zastocze 18:00 - Knyszyn 18:04 - Białystok 18:34

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Grajewo 18:01 - Prostki 18:06 - Lipińskie Małe 18:10 - Ełk Szyba Wschód 18:16 - Ełk 18:21

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Grajewo 18:25 - Prostki 18:30 - Lipińskie Małe 18:34 - Ełk Szyba Wschód 18:40 - Ełk 18:45

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Grajewo 19:55 - Prostki 19:59 - Lipińskie Małe 20:03 - Ełk Szyba Wschód 20:09 - Ełk 20:14

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Grajewo 19:58 - Prostki 20:02 - Lipińskie Małe 20:06 - Ełk Szyba Wschód 20:12 - Ełk 20:17

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Grajewo 21:31 - Mońki 21:58 - Knyszyn 22:09 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Grajewo 22:11 - Mońki 22:38 - Knyszyn 22:49 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Przyjazdy

Ełk

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:35 - Lipińskie Małe 05:41 - Prostki 05:45 - Grajewo 05:50

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:43 - Lipińskie Małe 05:49 - Prostki 05:53 - Grajewo 05:58

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 05:38 - Białystok Starosiel. 05:44 - Białystok Bacieczki 05:48 - Fasty 05:52 - Dobrzyniewo Duże 05:55 - Borsukówka 06:00 • Osowiec 06:41 - Podlasek 06:50 - Ruda 06:54 - Grajewo 07:00

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 05:45 - Białystok Starosiel. 05:51 - Białystok Bacieczki 05:55 - Fasty 05:59 - Dobrzyniewo Duże 06:02 - Borsukówka 06:07 • Osowiec 06:46 - Podlasek 06:55 - Ruda 06:59 - Grajewo 07:05

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 06:16 - Białystok Starosiel. 06:23 - Knyszyn 06:40 - Mońki 06:52 - Grajewo 07:19

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 06:25 - Białystok Starosiel. 06:31 - Knyszyn 06:48 - Mońki 07:00 - Grajewo 07:28

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Białystok Starosiel. 12:53 - Knyszyn 13:09 - Mońki 13:22 - Grajewo 13:50

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Białystok Starosiel. 13:05 - Knyszyn 13:22 - Mońki 13:34 - Grajewo 14:01

Kursuje w okresie od 6 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 • Kętrzyn 12:36 - Giżycko 13:07 - Ełk 14:11 - Grajewo 14:26

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 • Kętrzyn 13:07 - Giżycko 13:36 - Ełk 14:42 - Grajewo 14:58

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:03 - Lipińskie Małe 15:09 - Prostki 15:14 - Grajewo 15:19

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 14:34 - Białystok Starosiel. 14:40 - Białystok Bacieczki 14:44 - Fasty 14:48 - Dobrzyniewo Duże 14:51 - Borsukówka 14:57 • Osowiec 15:35 - Podlasek 15:44 - Ruda 15:48 - Grajewo 15:54

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 14:40 - Białystok Starosiel. 14:46 - Białystok Bacieczki 14:50 - Fasty 14:54 - Dobrzyniewo Duże 14:57 - Borsukówka 15:03 • Osowiec 15:41 - Podlasek 15:50 - Ruda 15:54 - Grajewo 16:00

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:36 - Lipińskie Małe 16:42 - Prostki 16:46 - Grajewo 16:51

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:02 - Lipińskie Małe 17:08 - Prostki 17:12 - Grajewo 17:17

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 16:45 - Białystok Starosiel. 16:51 - Białystok Bacieczki 16:55 - Fasty 16:59 - Dobrzyniewo Duże 17:02 - Borsukówka 17:08 • Osowiec 17:41 - Podlasek 17:50 - Ruda 17:54 - Grajewo 18:01

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 17:03 - Białystok Starosiel. 17:09 - Białystok Bacieczki 17:13 - Fasty 17:17 - Dobrzyniewo Duże 17:20 - Borsukówka 17:26 • Osowiec 18:05 - Podlasek 18:14 - Ruda 18:18 - Grajewo 18:25

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 18:39 - Białystok Starosiel. 18:45 - Białystok Bacieczki 18:49 - Fasty 18:53 - Dobrzyniewo Duże 18:56 - Borsukówka 19:02 • Osowiec 19:35 - Podlasek 19:44 - Ruda 19:48 - Grajewo 19:54

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 18:42 - Białystok Starosiel. 18:48 - Białystok Bacieczki 18:52 - Fasty 18:56 - Dobrzyniewo Duże 18:59 - Borsukówka 19:05 • Osowiec 19:38 - Podlasek 19:47 - Ruda 19:51 - Grajewo 19:57

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 • Kętrzyn 19:35 - Giżycko 20:07 - Ełk 21:13 - Grajewo 21:30

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 • Kętrzyn 20:15 - Giżycko 20:47 - Ełk 21:53 - Grajewo 22:10

Kursuje w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.