Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Paweł Lisiecki

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Po co oni te słupy wszędzie stawiają? Są takie brzydkie - mówi Anna Żakiewicz z Łomży. - W mieście już dawno powinno być więcej miejsc do wywieszania ogłoszeń - mówi Jan Bajno, jeden z radnych, którzy domagali się ustawienia słupów ogłoszeniowych w Łomży.
  Kilka dni temu w mieście, obok trzech dotychczas stojących, pojawiło się dwanaście nowych słupów ogłoszeniowych. To efekt złożonego pod koniec kwietnia wniosku grupy radnych, którzy skarżyli się na brak miejsc do rozwieszania plakatów.
  - Chcieliśmy, aby mieszkańcy byli w sposób szeroki i właściwy informowani o tym, co dzieje się w mieście - podkreśla Bajno. - Dotychczas różnie z tym było i zdarzało się, że mieszkańcy nic nie wiedzieli o ważnych dla nich uchwałach rady miasta.
  Jako przykład Bajno podaje sytuację sprzed lat, kiedy to policja zmuszona była umorzyć kilkanaście postępowań wobec ludzi łamiących zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych, bo uchwała rady nie była dostatecznie rozpowszechniona.
  Nowe słupy postawił na własny koszt Grzegorz Gwizdon, który od 11 lat administruje trzema słupami. Wykonane są według projektu sprzed lat i będą takie jak te, które już są w mieście. Wielu łomżanom nie odpowiada wygląd, ilość i miejsca, w których postawiono słupy.
  - Ustawili szarą rurę przed sklepem i muszę ją omijać, żeby do niego wejść - złości się Czytelnik. - Zdążyli przed wyborami.
  - Stoją tam, gdzie chodzi najwięcej ludzi, zawsze można je przestawić - podkreśla Gwizdon. - W tym tygodniu dodane zostaną daszki

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama