Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Lekarz na Platformie

  Lekarz na Platformie

  (yes)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Więcej pieniędzy na służbę zdrowia, mniej korupcji i podatków, poszukiwanie nowych perspektyw rozwoju dla regionu - tak wygląda w skrócie program wyborczy Zbysława Grajka.
  Obecny wicedyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach startuje do Sejmu z 4. miejsca na liście wyborczej Platformy Obywatelskiej w białostockim okręgu wyborczym.
  Plany na przyszłość kandydat przedstawił podczas wczorajszej konferencji prasowej. Zaprezentował też członków swojego sztabu wyborczego. Przewodzi mu Dariusz Kruszka, kiedyś aktywista Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, który doprowadził do konfliktu wewnątrz suwalskich struktur tej partii.
  Jako główny doradca występuje Jerzy Ząbkiewicz, prezes stowarzyszenia Samorządna Suwalszczyzna, znany z wielu spektakularnych, ale przeważnie niezrealizowanych inicjatyw. Przypuszczalnie za jego sprawą w programie Grajka pojawiły się wątki dotyczące ponownego udokumentowania złóż rud żelaza w okolicach Szurpił oraz ewentualnego wybudowania uzdrowiska koło Smolnik.
  - Dlaczego kandydat z Suwałk znalazł się dopiero na czwartym miejscu, skoro jest to drugie pod względem wielkości miasto w województwie? - zapytaliśmy.
  - Taka była decyzja władz partyjnych - odparł Z. Grajek.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama