Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Sprytna córcia

  Sprytna córcia

  (gram)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Sobie tylko znanym sposobem dobrała się do tajnego schowka w piwnicy i oczyściła go z gotówki w kwocie 2.200 złotych.
  Dla niepoznaki włożyła tam plik fałszywek - 12 banknotów stuzłotowych oraz 3 o nominale 200 złotych. Ojciec dość szybko odkrył kradzież i postanowił powiadomić policję. Wiedział, że mogła to zrobić tylko jego własna córka. Szczególnie, że szesnastolatka ulotniła się z domu.
  Suwalska policja przyznaje, że 55-letni Zenon K., emeryt, mieszkaniec Suwałk musiał być bardzo zdesperowany, skoro oskarżył własne dziecko.
  - Z jego zeznań wynika, że to nie pierwszy tego rodzaju wybryk. Podobno w lutym dziewczyna kompletnie oczyściła domowy sejf. Zabrała złote precjoza na sumę 8 tysięcy złotych. Po kradzieży też zniknęła, ale po kilku dniach wróciła skruszona - mówi Krzysztof Kapusta, oficer prasowy suwalskiej KMP.
  Ostatniej kradzieży ojciec nie zamierzał wybaczyć. Z powiadomieniem o przestępstwie oraz plikiem fałszywych pieniędzy pojawił się na policji.
  - Podróbka jest nieudolna, widoczna gołym okiem. Zabezpieczyliśmy "pieniądze", teraz szukamy Barbary K. Tylko podejrzana o kradzież prawdziwej gotówki, może odpowiedzieć, skąd wzięła fałszywki - rzecznik dodaje, że nastolatka trafi przed sąd dla nieletnich.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama