Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Kampania dla swoich

  Kampania dla swoich

  (tom)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Przy wejściu do suwalskiego szpitala wojewódzkiego wiszą plakaty wyborcze wicedyrektora placówki oraz wicemarszałka województwa odpowiadającego za służbę zdrowia.
  W sklepie "Arkadia" należącym do publicznej agencji "Ares" eksponowany jest kandydat na prezydenta Włodzimierz Cimoszewicz. Udziały w agencji ma m.in. Urząd Marszałkowski. Marszałek Janusz Krzyżewski jest natomiast szefem wojewódzkiego sztabu wyborczego Cimoszewicza.
  We wcześniejszych wyborach nigdy jeszcze poszczególni kandydaci nie wykorzystywali w tak ewidentny sposób podległych im instytucji. Edward Mostowski, dyrektor szpitala, nie dostrzega w tym niczego złego.
  - Prawo nie zakazuje prowadzenia kampanii wyborczej w takich placówkach, jak nasza - argumentuje. - Byle nie zakłócało to normalnej pracy.
  Mostowski jest członkiem Platformy Obywatelskiej, ugrupowania z którego o mandat poselski ubiega się wicedyrektor Zbysław Grajek. Wicemarszałek Krzysztof Tołwiński jest natomiast przełożonym obu panów.
  - To są ludzie, których warto popierać, bo coś dla tego szpitala robią - twierdzi Mostowski.
  Dodaje, że byłby skłonny zgodzić się także na plakaty innych kandydatów, jednak pod warunkiem, iż "te osoby coś dla szpitala robią". Za wywieszenie plakatów kandydaci oczywiście nie płacą.
  Podpuszczony przez nas sztab wyborczy innego ugrupowania skontaktował się natomiast wczoraj z prezesem suwalskiego "Aresu", gdzie oprócz Cimoszewicza reklamowany jest członek rady nadzorczej tej instytucji Krzysztof Bil-Jaruzelski, sejmowy kandydat SdPL.
  Więcej w papierowym wydaniu "Gazety".

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama