Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Czasem w parku, czasem pod ratuszem

  Czasem w parku, czasem pod ratuszem

  (eko)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  - Pomysł na zorganizowanie imprezy na nowej scenie to strzał w dziesiątkę - mówi Agnieszka Kuczko, bielszczanka. - Publiczność ma lepszy kontakt z występującymi artystami, a młodzież o wiele więcej miejsca do tańczenia. Na "Pożegnaniu Lata" - festynie zorganizowanym przez miasto - bielszczanie mieli okazję pobawić się przed nową sceną.
  - Estrada, w którą ostatnio zainwestowało miasto, jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż organizowanie koncertów na muszli koncertowej - uważa Bogdan Sokołowski, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Handlu i Rolnictwa bielskiego magistratu. - Na ostatnim festynie scena była widoczna niemal z każdego miejsca w parku i widzowie mogli oglądać artystów nawet z większej odległości. Gdyby koncert odbył się w tradycyjnym miejscu, czyli na muszli, publiczność nie miałaby już takiej możliwości.
  Nowa estrada jest mobilna i w każdej chwili można ją rozstawić w innym miejscu.
  - Do tej pory, kiedy potrzebowaliśmy składanej sceny, musieliśmy ją po prostu pożyczać - mówi Sokołowski. - Teraz mamy własną i łatwą w rozkładaniu. Do ustawienia sceny wystarczy tylko czterech pracowników.
  Bielszczanie byli zaskoczeni, że koncert nie odbył się na muszli koncertowej. Pojawiły się nawet pogłoski, że muszla ma zostać zlikwidowana.
  - Stara estrada nadal będzie wykorzystywana do masowych imprez - informuje Sokołowski. - Jednak do koncertów, w których będzie uczestniczyć młodzież, będziemy wykorzystywać nową scenę.
  Pracownicy Bielskiego Domu Kultury także są zadowoleni z nowego zakupu miasta.
  - W takich warunkach o wiele lepiej się pracuje - mówi Bogdan Szulc, pracownik odpowiedzialny za nagłośnienie. - Pewnym mankamentem może być jedynie mniejsza moc sprzętu nagłaśniającego, ale to zawsze można jeszcze zmienić.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama