Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Znieważył policjantów?

  Znieważył policjantów?

  (yes)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  W czwartek przed Sądem Rejonowym miał rozpocząć się proces Jana N.
  Właścicielowi hotelu "Hańcza" prokuratura zarzuca znieważenie policjantów podczas pełnienia obowiązków służbowych. Oskarżony nie pojawił się na rozprawie. Dostarczył usprawiedliwienie, które uznano za wiarygodne.
  Jak informowaliśmy, hotelarz od lat toczy spór z Zakładem Energetycznym w Białymstoku. Uważa, że kupując "Hańczę", stał się również właścicielem stacji transformatorowej. Z tego powodu domagał się pieniędzy i nie regulował rachunków za elektryczność. W styczniu br. hotel został pozbawiony dostaw energii. Wówczas Jan N. uruchomił agregat prądotwórczy.
  Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie. Agregat miał zagrażać życiu i zdrowiu personelu i hotelowych gości.
  Policjanci otrzymali polecenie przeszukania pomieszczeń w "Hań-czy". Gdy wykonywali czynności służbowe, pojawił się Jan N. Jak później twierdzili funkcjonariusze, zachowywał się agresywnie i używał słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Został zatrzymany.
  Więcej w papierowym wydaniu "Gazety".

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama