Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Zionęli na policję

  Zionęli na policję

  (tom)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Suwalscy policjanci przestraszyli się grupy pijanych młodych ludzi - twierdzą lokatorzy kamienicy przy ul. Kościuszki 16 w Suwałkach.
  - Nic takiego nie miało miejsca - zapewnia policja.
  W sobotę w jednym z mieszkań zajmowanych przez osobę, która niedawno wyszła z więzienia, odbyła się libacja.
  - Krzyki, wrzaski, grożenie nożem, bieganie po całym podwórzu, rzucanie pustymi butelkami w okna - podsumowują ludzie.
  Na miejsce wezwana została policja.
  - Przyjechali dwaj funkcjonariusze - relacjonuje świadek. - Na nich zionęło z dziesięć osób. Wszyscy byli niemal kompletnie pijani. Jedna z kobiet wyzywała policjantów od najgorszych. A ci udawali, że nie słyszą. Funkcjonariusze zostali zakrzyczani i odjechali.
  Libacja w kamienicy trwała dalej. Mieszkańcy nie mają pretensji, że dwóch policjantów nie stawiło czoła pijanej bandzie. Pytają jednak, dlaczego nie wezwali posiłków i nie zaprowadzili porządku. Zataczający się i awanturujący uczestnicy libacji powinni trafić przynajmniej do izby wytrzeźwień.
  To już nie pierwszy przypadek policyjnej interwencji w tej kamienicy.
  - Od jednego z funkcjonariuszy usłyszałam kiedyś, że Kościuszki to miejskie slamsy i nie warto podejmować tu żadnej interwencji - żali się jedna z kobiet. - Owszem, w tych mieszkaniach jest wiele tzw. elementu, ale przecież są też normalni ludzie.
  Krzysztofowi Kapuście, oficerowi prasowemu suwalskiej policji, nie udało się wczoraj porozmawiać z policjantami, którzy przyjechali na ul. Kościuszki, bo... mieli wolne.
  - Z tego, co się dowiedziałem, nie było w tym przypadku potrzeby wzywania posiłków - dodaje Kapusta. - Interwencja zakończyła się pouczeniem.
  Kapusta zapowiada jednak, że kamienica przy ul. Kościuszki 16 objęta zostanie szczególnym policyjnym nadzorem. Patrole, zarówno umundurowane, jak i nie, będą pojawiały się tam częściej.
  Więcej w papierowym wydaniu "Gazety".

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama