Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Nowa hala

  (Jot)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie produkcji

  Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie produkcji ©J. Zachaj

  Prawie 150 miejsc pracy znajdą wkrótce mieszkańcy Hajnówki po otwarciu nowej hali produkcyjnej należącej do firmy Furnel. Jedna z najnowocześniejszych w Europie lakierni, która kosztowała 30 mln zł ma zapewnić wysoką jakość mebli oraz ograniczyć emisję szkodliwych związków do środowiska.
  Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie produkcji

  Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie produkcji ©J. Zachaj

  - Nowa inwestycja pozwoli na prawie trzykrotne zwiększenie zdolności produkcyjnej zakładu - powiedział Ryszard Sebastian, przewodniczący Rady Nadzorczej Forte. - Zapewni też wysoki komfort pracy zatrudnionym pracownikom. Mamy nadzieję, że nowe wyroby umocnią pozycję producenta w kraju i na rynkach zagranicznych. Produkcja z Hajnówki będzie stanowiła dobrą wizytówkę w polskiej branży meblowej również miasta i regionu.
  - Cieszymy się, że po latach regresu inwestycyjnego nasze hajnowskie firmy zaczynają inwestować i rozwijać się - powiedział Włodzimierz Piertoczuk, starosta hajnowski.
  Przy nowej lakierni powstała również hala montażu mebli, wkrótce zostanie zbudowany magazyn wyrobów gotowych. Na pracę w firmie mogą liczyć wszyscy chętni, bez względu na poziom wykształcenia oraz płeć. Pracownicy mają przejść intensywne szkolenia obsługi nowych urządzeń. Zarobki w zależności od stopnia wykwalifikowania pracownika mają się kształtować od 5,30 do 10-12 zł na godzinę.
  Obecnie Furmel należy do grupy Forte, jednego z prężniejszych producentów mebli w Polsce. W zakładzie pracuje 657 osób.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama