Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Syn zabił ojca

  Syn zabił ojca

  kali

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  ROŻYŃSK K. EŁKU. Rodzinnej tragedii niedzielnego wieczoru nic nie zapowiadało. Ojciec i synowie zasiedli do stołu zastawionego przede wszystkim alkoholem. Po północy zwłoki ojca rodziny - Wojciecha S. z przebitym brzuchem znaleźli w mieszkaniu wezwani przez pogotowie policjanci. Sąsiedzi mówią, że starszy syn go zabił.
  Rożyńsk to niewielkie osiedle popegeerowskie. Wszechobecną biedę spowodowaną bezrobociem widać tu na każdym kroku. Rozrywką i nieszczęściem wielu mieszkańców Rożyńska jest alkohol.
  Feralnego wieczoru Wojciech S. zasiadł z synami do stołu zastawionego alkoholem. Sąsiedzi twierdzą, że w tym domu często wybuchały awantury.
  - Panie, gdybyś pan miał takich gagatków, to sam pan byś ich zastrzelił - mówi jedna z mieszkanek Rożyńska, którą spotkaliśmy na drodze.
  Mężczyźni spotkani pod miejscowym sklepem twierdzą, że to rodzina, jakich wiele w tej okolicy. Mówią, że Wojciech S. swoje odsiedział w więzieniu za młodu i teraz był raczej spokojny.
  - Jak wyszedł na dwór, zawsze powiedział dzień dobry. Jak był trzeźwy to i pogadał - zapewniają starsze panie mieszkające w sąsiednim bloku. - Ale on i synowie rzadko bywali trzeźwi.
  - Na miejscu zbrodni policjanci zatrzymali 26-letniego Marcina S., syna zabitego mężczyzny - informuje nadkom. Krzysztof Kurzynowski, zastępca naczelnika sekcji dochodzeniowo-śledczej ełckiej policji.
  W chwili zatrzymania Marcin S. miał 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
  W mieszkaniu, w którym doszło do morderstwa zabezpieczono nóż - narzędzie zbrodni. Ełcka prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama