Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  ask

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Z główną nagrodą i tytułem mistrzowskim wróciła z Bremen w Niemczech formacja tańca młodzieżowego Crazy Twisting Group, działająca przy Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.
  Chłopcy pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela tańczą od 2002 roku. W tygodniu ćwiczą po kilka godzin dziennie. Zdobywali liczne nagrody i wyróżnienia na przeglądach i festiwalach regionalnych i krajowych. W ubiegłym roku ich wysiłek doceniono na mistrzostwach świata w Niemczech. Zajęli wtedy siódme miejsce.
  W tym roku członkowie Crazy Twisting Group okazali się jeszcze lepsi. Pokonali tancerzy z Niemiec, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Ukrainy, Słowacji. W walce finałowej, która odbyła się w minioną sobotę w Bremie pokonali też grupę tancerzy z Węgier i zdobyli tytuł mistrza świata.
  Zajęcie I miejsca w kategorii break dance na Mistrzostwach Świata Hip Hop Days 2005 w Bremen to największy sukces łomżyńskiej grupy. Szerzej o tancerzach napiszemy w piątkowym wydaniu "Gazety Współczesnej".

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama