Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Była "OSTROŁĘKA" - jest PEKPOL!

  Była "OSTROŁĘKA" - jest PEKPOL!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Była "OSTROŁĘKA" - jest PEKPOL!
  Zaczyna się nowa era ostrołęckich zakładów mięsnych. Spółka kupiła doskonale znaną na zachodzie markę PEKPOL i zmienia nazwę. Produkcja, sprzedaż i - co najważniejsze dla mieszkańców miasta - zatrudnienie, wzrosną. Firma z Ostrołęki chce być potentatem na rynku!
  Była "OSTROŁĘKA" - jest PEKPOL!
  Zakup marki i wiążąca się z tym zmiana nazwy jest pilnie strzeżoną tajemnicą Zakładów Mięsnych "Ostrołęka". Tajemnicą, której oficjalnie nam nie potwierdzono. Karty mają zostać odkryte podczas piątkowej konferencji prasowej.
  - Nic nie powiem. W firmie będzie naprawdę dużo zmian. Wszystkiego dowiecie się w piątek - ucina rozmowę Piotr Szczęsny, współwłaściciel zakładów mięsnych.
  Żadnych szczegółów nie chce też zdradzać prezes spółki, Tomasz Łączyński. To w ostatnich tygodniach z pewnością jeden z najbardziej zapracowanych ludzi w Ostrołęce.
  Więcej o PEKPOLU, zmianach w ostrołęckim zakładzie oraz jego przyszłości - tylko w papierowym wydaniu czwartkowej Gazety Współczesnej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama