KRYMINAŁKI
  PODLASKIE

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Rozwiń
  KRYMINAŁKI
  Zwiń

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Niektórzy z nich są na wolności i mogą mieszkać niedaleko Ciebie. Zobacz rejestr przestępców seksualnych - pedofilów i gwałcicieli z woj. podlaskiego

  Jednak utonięcie

  Jednak utonięcie

  (tam)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Wczoraj w Suwałkach odbył się pogrzeb 22-letniego Mariusza J., którego ciało wyłowiono w czwartek z Zalewu Arkadia.
  Tożsamość denata potwierdziła rodzina. Sekcja zwłok dała natomiast odpowiedź na pytanie o przyczyny zgonu. Dziś wiadomo, że było nią utonięcie.
  Mariusz J. zaginął 4 października. Po raz ostatni widziano go żywego około północy, kiedy na ul. Partyzantów rozstawał się ze znajomymi. Od tego momentu ślad po nim zaginął. Nikt nie odpowiedział na apele o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu zamieszczone w prasie.
  Bez echa pozostały komunikaty rozlepione na słupach ogłoszeniowych.Dopiero w miniony czwartek, ok. godz. 10 pływające w wodzie ciało zauważyli wędkarze. Zwłoki młodego mężczyzny znajdowały się w odległości ok. 40 m od brzegu. Wstępne oględziny wykluczyły, iż do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.
  Wprawdzie trudno było w denacie rozpoznać Mariusza J., ale, po ubraniu, przypuszczano, iż jest to właśnie on. Na polecenie prokuratora ciało zabezpieczono w prosektorium. Tam też, w piątek, okazano je rodzinie, która potwierdziła tożsamość.
  W czasie sekcji zwłok na ciele nie znaleziono żadnych śladów świadczących, iż śmierć mężczyzny miała charakter inny niż nieszczęśliwy wypadek. Przyczyną zgonu było utonięcie.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo