KRYMINAŁKI
  PODLASKIE

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Rozwiń
  KRYMINAŁKI
  Zwiń

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Niektórzy z nich są na wolności i mogą mieszkać niedaleko Ciebie. Zobacz rejestr przestępców seksualnych - pedofilów i gwałcicieli z woj. podlaskiego

  Zagrał fałszywą kartą

  Zagrał fałszywą kartą

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Zagrał fałszywą kartą
  Stefan B., prezes ostrołęckiej firmy budowlanej Hydrobud sfałszował - zdaniem Prokuratury Rejonowej w Łomży - dokumentację, na podstawie której wygrał przetarg na budowę szkoły w Wygodzie koło Łomży.
  Zagrał fałszywą kartą
  Wynik przetargu nie podobał się innym firmom, które w nim startowały. O nieprawidłowościach poinformowały władze gminy i prokuraturę.
  - Konkurencja zaczęła czegoś szukać na tę firmę, ale się z tego wycofała - powiedział nam Kazimierz Dąbkowski, wójt gminy Łomża.Sprawę podjęła natomiast Prokuratura Rejonowa w Łomży. I szybko odkryła szereg nieprawidłowości, a prezesowi firmy postawiła zarzuty. Dotyczą one posłużenia się sfałszowanymi dokumentami w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Jednym z wymogów przetargu było przedstawienie tzw. karty karnej, czyli zaświadczenia z krajowego rejestru karnego o niekaralności szefa firmy.
  - Okazało się jednak, że Stefan B. był skazany wyrokiem Sądu Rejonowego w Ostrołęce - powiedziano nam w łomżyńskiej prokuraturze.Co myśli o zarzutach prokuratury szef Hydrobudu? - a także:

  - o porozumieniu sądowym między Ryszardem Załuską a Maciejem Kleczkowski
  - o milionie złotych, który urząd pracy zapłaci 30 osobom, które miały najlepsze pomysły na własną działalność gospodarczą
  - i o najnowocześniejszym w Polsce tomografie za 5 mln zł, który właśnie trafił do Ostrołęki

  tylko w papierowym wydaniu wtorkowej Gazety Współczesnej

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo