Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Prezes i tak wie lepiej

  Prezes i tak wie lepiej

  (jsz)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Prezes tutejszej spółdzielni mieszkaniowej nie liczy się ze zdaniem i potrzebami mieszkańców - skarżą się spółdzielcy.
  Henryk Zienda pełni swoją funkcję prawie siedem lat. Niedawno mieszkańcy zaczęli narzekać. Na to, że drogi wewnętrzne są wąskie i parkujące samochody utrudniają przejazd innym pojazdom. Parkingów jest za mało, by pomieścić wszystkie auta, a prezes zabrania wjeżdżać na trawniki. Zamontował nawet betonowe słupki, ale tylko przy jednym bloku.
  - Dlaczego akurat przy naszym ?- pyta jeden z mieszkańców. - Myślę, że to jest celowe działanie.
  Dla niego ważniejsze są trawniki niż bezpieczeństwo naszych samochodów. W końcu trawa jest dla ludzi, a nie odwrotnie. Teraz musimy uważać, żeby parkując nie zarysować drzwi albo nie pobić lampy.
  - To dlatego, że tylko pod tym blokiem ludzie niszczyli zieleń- broni się Henryk Zienda. - Moim obowiązkiem jest dbać o wygląd osiedla. Poza tym, jak ktoś ma trzy samochody i wszystkie stawia pod blokiem, to już nie moja wina, że nie ma miejsca - dodaje.
  Jak informuje prezes, żadnej oficjalnej skargi nie słyszał, chociaż sprawa ta była poruszana na zebraniu Rady Nadzorczej.
  Jak z kolei twierdzą lokatorzy, przyczyną tego milczenia może być obawa o pracę. W skład rady wchodzą bowiem osoby, które są zatrudnione w spółdzielni. A pan prezes uchodzi za osobę nie znoszącą sprzeciwu. Podobno kiedyś publicznie oświadczył, że dopóki jest prezesem, to będzie tak, jak on chce.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama