Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Basen w poczekalni

  Basen w poczekalni

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Basen w poczekalni
  Ostrołęcki basen nie będzie remontowany. Projekt modernizacji, za który zapłacono ponad 50 tys. odłożono do szuflady. Jak dobrze pójdzie uda się jedynie załatać cieknący dach.
  Basen w poczekalni
  Ostrołęcka pływalnia to już... prawie zabytek. Do użytku została oddana w 1976 roku. Projekt, według którego została wybudowana pochodzi z początku lat 60-tych. Mimo to basen "pracuje" pełna parą. Dziennie przewija się przez niego ok. 400 osób.
  O konieczności remontu pływalni mówi się od dawna. Jeszcze w 2003 roku zajmowali się tym miejscy radni. Nie myślano jednak o tym skąd wziąć pieniądze, ale debatowano nad dylematem: remontować stary basen, czy budować nowy?
  Mimo kilku posiedzeń komisji sportu rady miasta poświęconych tej sprawie, nadal nie ma na to pytanie odpowiedzi. A budynek niszczeje.Kiedy miasto znajdzie pieniądze na modernizację lub budowę nowego basenu? - a także:

  - o przemocy w ostrołęckich rodzinach
  - o tym dlaczego Arkadiuszowi Czartoryskiemu nie podoba się pomysł przekształcenia ZKN w uczelnię z siedzibą w Warszawie
  - po co Kurpie jeżdżą do stolicy
  - oraz cała strona dotycząca problemów mieszkańców osiedla Centrum
  tylko w papierowym wydaniu czwartkowej Gazety Współczesnej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama