Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Rodzinny kat

  (yes)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Sąd Rejonowy w Sejnach na trzy i pół roku więzienia skazał Adama S., mieszkańca Białorzeczki w gm. Giby.
  W trakcie procesu udowodniono mu, że przez ostatnie 13 lat regularnie znęcał się nad żoną i czwórką nieletnich dzieci.
  Oskarżony, jak wynikało z wywiadu środowiskowego, regularnie nadużywał alkoholu. Nie kwapił się do pracy, czas wolał spędzać z kumplami od kieliszka. Po powrocie do domu przystępował do "robienia porządków".
  Zaczynało się od wyzwisk i pogróżek. Później było bicie. Ofiarą padała głównie żona, Renata, ale domowy sadysta nie oszczędzał również dzieci, jeśli w porę nie zdążyły uciec z domu.
  Wystarczał byle pretekst. Adam S. czuł się bezkarny. Nie obawiał się, że żona wezwie policję, skoro nie robiła tego przez tyle lat.
  Szalę przeważyła dopiero karczemna awantura, do której doszło 17 marca br. Pijany Adam S. szarpał żonę za włosy, uderzał jej głową o ścianę, rzucał w nią garnkami i domowymi sprzętami. W rezultacie kobieta doznała licznych obrażeń zagrażających jej życiu. Gdy trafiła do szpitala, stwierdzono u niej m.in. rozległy krwiak mózgu.
  Adama S. tymczasowo aresztowano. Został skazany na trzy i pół roku więzienia. Dodatkowo będzie musiał na rzecz żony zapłacić 5 tys. zł. Wyrok jest nieprawomocny. Prokuratura prawdopodobnie nie zamierza się od niego odwoływać. Uważa karę za współmierną do winy.
  Na Suwalszczyźnie domowi sadyści w ostatnim czasie coraz częściej trafiają na sądową wokandę. Jak informowaliśmy, w areszcie za znęcanie się nad rodziną przebywają dwaj suwalczanie: 43-letni Andrzej P. i 51-letni Stanisław D.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama