Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Będą mieli swój własny kąt

  Będą mieli swój własny kąt

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  To najwspanialszy prezent pod choinkę jaki w życiu dostałam - cieszy się Iwona Dąbrowska. Od lutego będzie mieszkać w bloku komunalnym przy ul. Dworcowej na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Wprowadzi się tam 18 rodzin.
  Będą mieli swój własny kąt
  Tragiczną sytuację Iwony i Andrzeja Dąbrowskich opisaliśmy prawie dwa miesiące temu w artykule "Szansa na życie".
  Ich rodzina mieszka... w dwóch blokach. Nastoletni syn Andrzeja z pierwszego małżeństwa nie mieści się w mieszkaniu rodziców Iwony - żyje tam 10 osób. Iwona z mężem i półtoraroczną Oliwią - w małym pokoiku.
  - O mieszkanie socjalne staraliśmy się od dwóch lat. Znajomi mówili nam, żebyśmy za bardzo nie liczyli na to, tylu jest chętnych - wspomina Iwona.
  Rzeczywiście. W ratuszu leży ponad 440 wniosków o mieszkanie socjalne. Tylko w tym roku wpłynęło ponad 140!O tym jak będą mieszkać rodziny, do których uśmiechnęło się szczęście, a także:

  - jeszcze tylko w środę Roman Czerwiński będzie prezesem Zespołu Elektrowni Ostrołęka - zdecydowała rada nadzorcza tej spółki. Dlaczego prezes musi odejść?
  - o 12 i 14-letnim włamywaczu, którzy wpadli w ręce ostrołęckich policjantów
  - cała strona o wielkiej bitwie breakdance "Poza grawitacją III", która rozegrała się w poniedziałkowy wieczór w Ostrołęce

  tylko w papierowym wydaniu środowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama