Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Piłeś? Jechałeś? Poznamy cię!

  Piłeś? Jechałeś? Poznamy cię!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Piłeś? Jechałeś? Poznamy cię!
  Po raz pierwszy Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce ujawniła dane osobowe kierowcy, który prowadził po pijanemu: autobusem PKS relacji Łomża - Ostrołęka mając we krwi 2,88 promila alkoholu, kierował Wiesław Abramczyk.
  Piłeś? Jechałeś? Poznamy cię!
  Pismo do Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce, w którym zwróciliśmy się o ujawnienie danych osobowych pijanego kierowcy autobusu, złożyliśmy 18 listopada. Napisaliśmy w nim:
  "Osoba, która odpowiada za życie i zdrowie pasażerów, mogła doprowadzić do katastrofy drogowej, w wyniku której poszkodowanych mogło być nawet kilkadziesiąt osób! Publikacja jego danych osobowych w "Gazecie Współczesnej" na pewno podziała odstraszająco na innych kierowców, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu.
  Kierujemy się ważnym interesem społecznym, gdyż liczba pijanych kierowców na naszym terenie stale rośnie i według danych policji jest ich o blisko połowę więcej niż w minionym roku. Chcemy w ten sposób przyczynić się do tego, żeby jak najrzadziej dochodziło do tragedii drogowych."Dlaczego prokuratura po raz pierwszy zdecydowała się ujawnić nazwisko pijanego kierowcy? Co grozi Wiesławowi Abramczykowi? - a także:

  - szczegóły wielkiego sobotniego otwarcia domu handlowego Społem
  - czy mandat za przekroczenie prędkości wystawiony przez straż miejską w Ostrołęce można wyrzucić do kosza?

  tylko w papierowym wydaniu weekendowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama