Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Sylwestrowa noc na każdą kieszeń

  Sylwestrowa noc na każdą kieszeń

  Katarzyna Patalan

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  - Niestety, już od miesiąca wszystkie miejsca na bal sylwestrowy są zarezerwowane - przyznaje Dariusz Zieliński, współwłaściciel hotelu w Koźle (gm. Turośl). W łomżyńskich hotelach i restauracjach są jeszcze miejsca, ale tylko na droższych balach.
  - Przyznam, że chętnych do wspólnego świętowania jest więcej niż w roku ubiegłym - mówi Dorota Karwowska, współwłaścicielka hotelu w Nowogrodzie. - Powoli ludzie zaczynają "wychodzić z domu" i wybierają zorganizowane zabawy sylwestrowe.
  Przy odrobinie szczęścia można jeszcze zapisać się na najtańszą zabawę.
  - Mamy jeszcze miejsca na bal przy muzyce na żywo - mówi recepcjonistka hotelu Gromada w Łomży.
  Zajęte są miejsca w lokalach, problem może być też z fryzjerem i kosmetyczką. Warto już się zapisać na wizytę.
  - W tym sezonie najmodniejsze na głowie są loki i fale - podkreśla Magdalena Ossowska, fryzjerka z Łomży. - Fryzury naturalne i zwiewne, klientki już dawno zrezygnowały z koków.
  W sklepach wieczorowe suknie pojawiły się już kilka tygodni temu.
  - Bezkonkurencyjne są oczywiście czarne i bordowe suknie, zwykle długie - stwierdza Paulina Aszoff ze sklepu Vena Exclusive. - Coraz rzadziej klientki wybierają gorsety i spódnice.
  Te panie, których nie stać na najdroższe kreacje, mogą skorzystać ze sklepów z odzieżą używaną. Tu też widać, że sylwester tuż tuż.
  - Błyszczące bluzki, doskonałe na noc sylwestrową można kupić już od 20 zł, a sukienkę za 50 zł - zachęca Bożena Wójcik, która handluje na targowisku w Łomży. - Są nie tylko tanie, ale też niepowtarzalne.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama