Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  28 ciosów nożami

  28 ciosów nożami

  (jez)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Łomżyńska Prokuratura Okręgowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko uchodźcom z Czeczenii, Magomedowi U. i Ibragimowi A., którzy zabili innego uciekiniera z Kaukazu, pochodzącego z Inguszetii Zhabraila M.
  Cała trójka znała się z pobytu w ośrodku dla uchodźców w Łomży. Pod koniec marca tego roku spotkali się w jednym z łomżyńskich lokali. Prokuratura ocenia, że Magomed i Ibragim planowali zabójstwo. Cała trójka pojechała taksówką do Czerwonego Boru, wysiadła w lesie. Po kilkudziesięciu metrach Czeczeni zaatakowali ofiarę. Zadali mu 28 ciosów nożami. Zwłoki ukryli w zagłębieniu terenu. Następnego dnia obaj wyjechali z Łomży. Ciało odkryli 30 marca leśnicy.
  Już po kilku dniach łomżyńska policja, współpracując z innymi jednostkami i urzędem zajmującym się sprawami ubiegających się o azyl obcokrajowców, zlokalizowała Czeczeńców w ośrodku dla uchodźców w Podkowie Leśnej. Zostali tymczasowo aresztowani. Łomżyńska prokuratura oskarża ich o zabójstwo ze szczególnym okrucień-stwem. Przyczyną były waśnie osobiste i narodowościowe. Oskarżonym, którzy nie przyznają się do winy, grozi dożywocie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama