Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Krótka pamięć

  Krótka pamięć

  (tom)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Wczoraj na ul. 1 Maja w Suwałkach cudem tylko nie doszło do żadnej poważniejszej kolizji.
  Przez to, że kierowcy bezkarnie łamali obowiązujący zakaz parkowania.
  Chodzi o odcinek ulicy między jej początkiem a Sejneńską. Z publikacji w tej sprawie moglibyśmy wydać już książkę. Po remoncie znajdującego się tu parkingu, ulica jest węższa. Gdyby przestrzegany był zakaz parkowania po drugiej stronie, nie byłoby żadnego problemu. Tyle, że zakaz, szczególnie w soboty (a także w handlowe niedziele), kiedy na pobliskim bazarze panuje największy ruch, jest nagminnie łamany.
  Parokrotnie policja obiecywała naszych Czytelnikom i okolicznym mieszkańcom, że zrobi z tym porządek. Widać było nawet czających się za blokami funkcjonariuszy oraz miejskich strażników. Działo się to jednak w dni powszednie, kiedy przepis jest łamany tylko sporadycznie.
  - Naobiecywali wam ci komendanci i słowa nie dotrzymali - twierdzi jeden z naszych Czytelników, który wczoraj odwiedził redakcję. - Pamięć to oni mają dobrą, ale krótką. Dziwne, że tak prostej sprawy nie potrafią wyegzekwować. To co tu mówić o poważniejszych rzeczach.
  Dzisiaj zapytamy zarówno szefa miejskiej policji, jak i komendanta straży miejskiej, gdzie wczoraj byli ich podwładni.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama