Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Wpadka włamywaczy

  Wpadka włamywaczy

  (tam)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Po prawie dwumiesięcznym śledztwie, miejscowi policjanci ustalili i zatrzymali trzyosobową grupę amatorów samochodowych radioodtwarzaczy.
  Gang złożony z mieszkańców wsi Romaniuki, gm. Szypliszki, działał w Puńsku. Policja nie wyklucza, że również w Szypliszkach iSuwałkach.
  Na razie udowodniono im włamania dokonane 29 października w Puńsku. W tym dniu odbywał się tu koncert zaduszkowy, na który przyjechały tłumy mieszkańców gminy i goście z zagranicy.
  - Włamywacze wybierali auta najnowszej generacji - mówi Andrzej Wiżlański, oficer prasowy policji w Sejnach. - Wybijali szyby i szukali radioodtwarzaczy. W sześciu samochodach znaleźli takie urządzenia i je zabrali. W trzech skończyło się na wybiciu szyb.
  Poszkodowani straty oszacowali na ponad 7,2 tys. zł. Włamywaczom, z których jeden, 20-letni Daniel A., został tymczasowo aresztowany, grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama