Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Z myszką po węgiel

  Z myszką po węgiel

  (bisu)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Zimno, a po węgiel trzeba jechać do składu?Już wkrótce to będzie przeszłość. Wystarczy wejść do sieci i skorzystać z oferty Internetowego Sklepu Węglowego.
  Nowa witryna jest pomysłem Kompanii Węglowej, największego dostawcy węgla w Polsce. Dzięki temu już na początku tego roku przedsiębiorstwa będą miały możliwość zamawiania węgla przez internet. Klienci indywidualni będą zaś mogli skorzystać z tej oferty pod koniec 2006 r.
  Wystarczy wejść na stronę www.kwsa.pl i kliknąć na znajdujący się w lewym górnym rogu link do witryny sklepu. Tam znajdziemy ofertę, ceny oraz będziemy mogli zapoznać się ze sposobem zamówienia i odbioru towaru.
  Nowy sklep zdaje się mieć same plusy. Dzięki jednej wspólnej ofercie na stronie, ujednolicą się koszty transportu, a co za tym idzie - również samego węgla. Jak zapewnia zarząd Kompanii Węglowej, będzie on tańszy. Uproszczony i skrócony zostanie też proces zakupu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama