Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Wybierz życie! Zacznij rozmawiać.

  Wybierz życie! Zacznij rozmawiać.

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Psychologowie alarmują: w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim jest z roku na rok więcej prób samobójczych. To efekt tego, że coraz gorzej radzimy sobie z rozwiązywaniem życiowych problemów.
  Tylko w grudniu trzech mieszkańców powiatu ostrołęckiego i Ostrołęki zakończyło życie popełniając samobójstwo. Najgłośniejsza okazała się próba samobójcza 46-letniego ostrołęczanina i jego żony, którzy najpierw próbowali podciąć sobie żyły, a potem wjechać na tira. Biznesmen nie chciał na świecie pozostawić teściowej. Więc ją i jej psa także pozbawił życia. Tak bardzo bał się życia w biedzie.
  Kilka dni wcześniej, 15 grudnia, na terenie jednej z goworowskich posesji powiesił się 16-latek. Policja nadal sprawdza okoliczności zdarzenia, ale wszystko wskazuje na to, że załamanie wywołała nieszczęśliwa miłość. Chłopiec zostawił list.
  W jaki sposób poradzić sobie z depresją? Gdzie zwrócić się o pomoc? - a także:

  - Zawał i nerwica może poczekać - ostrołęcki szpital podpisał nowy kontrakt na pierwsze półrocze 2006 roku i wynegocjował wyższe niż w 2005 roku stawki. To dobra wiadomość, ale...
  - Jaś dał początek - na pierwszego w tym roku noworodka w ostrołęckim szpitalu czekano ponad 10 godzin
  - Wirtualne miasto - spacer po Ostrołęce możemy sobie zrobić nie ruszając się sprzed komputera. Wystarczy wejść na stronę urzędu miasta

  tylko w papierowym wydaniu wtorkowej Gazety Współczesnej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama