Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Prezent dla Ady

  Prezent dla Ady

  Julia Szypulska

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  - Nasza Ada jest bardzo spokojna.
  Ciągle śpi - cieszy się Jarosław Anzulewicz, ojciec dziewczynki. To pierwsza suwalczanka urodzona w tym roku. Wczoraj otrzymała wyprawkę od prezydenta miasta.
  Ada urodziła się w Nowy Rok, około godziny 18.00. Waży ponad 4 kilogramy. Jest córką Małgorzaty i Jarosława Anzulewiczów z Suwałk.
  - To nasze drugie dziecko, mamy jeszcze 3,5-letniego Kubusia. W porównaniu z nim to aniołek. Synek był bardzo krzykliwy, nieźle dał nam do wiwatu - śmieje się ojciec, pracownik Straży Granicznej.
  Córka to pewniak
  To, że urodziła się właśnie dziewczynka, nie było dla państwa Anzu-lewiczów zaskoczeniem.
  - Niektórzy rodzice o płci dziecka dowiadują się dopiero przy porodzie. Chcą mieć niespodziankę. My postanowiliśmy inaczej. W końcu po to są badania USG - mówi Jarosław Anzulewicz.
  Zdziwili się, gdy powiedziano im, że Ada urodziła się jako pierwsza w Nowym Roku. I że dostanie wyprawkę od prezydenta Suwałk.
  - To była dla nas niespodzianka. Nie wiedzieliśmy do końca, kiedy przyjdzie na świat, bo żona leży w szpitalu już od świąt - tłu-maczy szczęśliwy tata.
  Miły gest
  Józef Gajewski, prezydent Suwałk, pogratulował rodzicom. Przekazał też na ich ręce prezenty dla córki, między innymi łóżeczko, wózek i zabawki.
  - Na pewno się przydadzą, choć w zasadzie byliśmy już przygotowani. Łóżeczko mamy jeszcze po starszym synu. Myślę, że to nowe przekażemy do domu dziecka - już postanowili rodzice Ady.
  Małgorzata Anzulewicz powoli wraca do formy. Na co dzień pracuje w sklepie. Otrzymaną wyprawkę uważa za miły gest.
  - W takiej chwili i tak najbardziej cieszymy się, że dziecko jest zdrowe - podkreśla. - Ważne jest również, że urodziło się w styczniu. Ada nie będzie miała "roku do tyłu" - śmieją się.
  Spóźnialska Natalia
  Pierwszego stycznia urodziła się też Natalia. Wraz z mamą leży w tym samym pokoju, co Ada. Przyszła na świat zaledwie trzy godziny później.
  Obie dziewczynki podczas uroczystości smacznie spały.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama