Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Nowe oblicze beretu

  Nowe oblicze beretu

  Jurek Dziekoński

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Moherowy beret stał się symbolem ostatnich wyborów. Można rzec: pośrednio pomógł partii braci Kaczyńskich wspiąć się na najwyższe w państwie stołki. To jednak nie koniec listy zasług wyjątkowego nakrycia głowy. Teraz osławiony beret pomaga w sprzedaży młodzieżowych ubrań. Okazuje się bowiem, że moher jest równie dobry do dziergania beretów, jak i skutecznych kampanii reklamowych.
  "Nie sprzedajemy moherowych beretów" - głosi hasło reklamowe na witrynie świeżo otwartego sklepu z odzieżą przy ul. Wojska Polskiego w Ełku. Mimo wszystko upieram się, wchodzę i pytam o beret. Koniecznie moherowy.
  - Jak głosi napis, beretów nie mamy - z uśmiechem odpowiada ekspedientka.
  Dlaczego?
  - To tylko taka kampania reklamowa dla całej sieci naszych sklepów - pada odpowiedź.
  To jednak nie koniec.
  Z witryny sklepowej można dowiedzieć się również, że "z kaczki zrobi się zając". Próbuję dociec, czy moher sprawdza się jako materiał reklamowy. Zostaję odesłany do centrali firmy w Gdańsku. Centrala prosi o przesłanie pytań za pośrednictwem Internetu. Okazuje się jednak, że spec od moherowego marketingu ma najwyraźniej moherowe łącza internetowe, bo odpowiedź nie nadeszła przed oddaniem "Gazety" do druku. Pytam więc przypadkowo napotkanego przechodnia o zdanie na temat kampanii.
  - Tak, to dobre jest. Bo już myślałem, że moher jest wszechobecny - mówi przechodzień.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama