Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Przejechany pieszy

  Przejechany pieszy

  (sul)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  We wtorek około godziny 21.25 volkswagen passat przejechał pieszego tuż przy tablicy z nazwą miasta, na drodze wylotowej w kierunku wsi Augustowo. Pieszy dostał się pod koła samochodu. W wyniku rozległych obrażeń głowy i upływu krwi poniósł śmierć na miejscu.
  - Policja została zawiadomiona o wypadku telefonicznie najprawdopodobniej przez kierowcę - poinformował nas nadkom. Jan Surel. - Policjanci zbadali alkotestem stan trzeźwości kierowcy i pasażera. Badanie wykazało, że kierowca był trzeźwy, a pasażer miał 0,5 promila alkoholu we krwi. Kierowcą okazał się mieszkaniec Wejherowa prowadzący w Bielsku prywatny interes wraz z matką, a pasażerem mieszkaniec wsi Augustowo będący pracownikiem tej firmy. Tożsamości denata pomimo usilnych starań policji nie ustalono.
  Kierowca powiedział policji, że pieszy leżał na środku jezdni i pomimo iż auto miało włączone światła prowadzący pojazd za późno dostrzegł mężczyznę. Widoczność była o tyle utrudniona, że w tym właśnie miejscu kończyło się oświetlenie miasta i kierowca wjeżdżał w mrok. Dostrzegłszy leżącego próbował odbić w lewo, w kierunku przeciwległego pasa ruchu. Manewr ominięcia się jednak nie powiódł, hamowanie też nic nie dało. Auto przejechało leżącego.
  Idącego w kierunku Augustowa pieszego widział jadący tędy mieszkaniec ulicy Brańskiej i wydawało mu się, że mężczyzna ten był pijany. Wczoraj świadek został w tej sprawie przesłuchany.
  Od kierowcy dodatkowo pobrano próbkę krwi do zbadania na zawartość alkoholu, a samochód został zabezpieczony celem zbadania jego stanu technicznego przez ekspertów z policji. Ofiara wypadku zostanie poddana sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Białymstoku.
  - Wszystkich, mogących pomóc w identyfikacji ofiary prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 997 - zaapelował nadkomisarz KP w Bielsku Podlaskim Jan Surel.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama