Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  ESz, BB

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Regionalny Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży nie zostanie zlikwidowany. Takie zapewnienie otrzymał Jerzy Brzeziński, prezydent Łomży od Elżbiety Kaufman-Suszko, prezesa ARiMR.


  Pogłoski o likwidacji rozeszły się dwa miesiące temu, gdy nowa pani prezes zainteresowała się kosztami utrzymania poszczególnych oddziałów. Spekulowano wówczas, że Krzysztof Jurgiel, nowy minister rolnictwa, pochodzący z Białegostoku, będzie chciał przenieść siedzibę regionalną do stolicy województwa.
  - Nie byłoby na to zgody - zapewnia poseł PiS Lech Kołakowski.
  - Łomża wniosła ogromny potencjał do województwa podlaskiego - podkreśla prezydent Brzeziński. - Najlepsze mleczarnie i najwięksi hodowcy znajdują się właśnie w Łomżyńskiem.
  Zmiana zaszła jednak na stanowisku dyrektora ARiMR. Wojciech Szczepkowski został wczoraj odwołany. Nieoficjalnie mówi się, że zastąpić go ma Wojciech Dzierzgowski, członek PSL startujący bez powodzenia w wyborach do europarlamentu i Sejmu RP, pracownik Starostwa Powiatowego. Dzierzgowski był też pierwszym dyrektorem ARiMR.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama