Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Sprawiedliwość na stołkach

  Sprawiedliwość na stołkach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Prawo i Sprawiedliwość zaczyna wymianę kadr w terenie. W Ostrołęce "polecieli" już szefowie Narodowego Funduszu Zdrowia, delegatury Urzędu Wojewódzkiego i Kuratorium Oświaty.
  Sprawiedliwość na stołkach
  Polityczna karuzela stanowisk trwa. Po wygranych przez PiS wyborach, działacze i sympatycy partii "w terenie" mają prawo oczekiwać wdzięczności ze strony "góry". Do rozdania jest sporo stołków.
  W Ostrołęce szykują się zmiany. Ze stanowisk już zostali odwołani: Ryszard Zaborowski, szef delegatury Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia i Maria Sulbińska, kierownik delegatury Urzędu Wojewódzkiego. Wakat jest także na stanowisku szefa delegatury Kuratorium Oświaty - Maria Skibniewska zdecydowała się odejść na emeryturę. Cała trójka w momencie powoływania na te stanowiska należała do SLD. Do obsadzenia pozostaje także wakująca od kilku miesięcy funkcja szefa Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
  "Mocnym kandydatem" na fotel szefa delegatury jest były dyrektor ZSZ nr 1, Edward Górecki. Jednak kilka dni temu poważnie zachorował...
  Co sądzą o zmianach byli dyrektorzy? A jak widzą je przedstawiciele rządzącej partii? - tylko w papierowym wydaniu środowej Gazety Współczesnej


  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama