Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Czystek przeprowadzał nie będę

  Czystek przeprowadzał nie będę

  (ola)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Augustowską komendą policji zarządza już nowy szef.
  Podinspektor Grzegorz Olszewski, który na tym stanowisku zastąpił mł. insp. Jerzego Pieńczykowskiego, pełnienie swoich obowiązków rozpoczął w poniedziałek.
  Nowy komendant podkreśla, że do Augustowa przyjechał po to, by dobrze pracować.
  - Nie będę dokonywał tzw. czystek, ani innych roszad kadrowych - tłumaczy. - Obsadzę jedynie wakaty. Moim zadaniem jest zarządzanie komendą w taki sposób, by cieszyła się ona dobrą opinią i osiągała jak najlepsze wyniki.
  Na pytanie, czy nie obawia się, że to pierwsze zadanie nie pójdzie mu tak łatwo, bo ostatnio jednostka nie ma "dobrej prasy", uśmiecha się.
  - Wpadki zdarzają się każdemu - tłumaczy.
  - Nie ma komendy, która byłaby od nich wolna. Daleki więc jestem od wyciągania pochopnych wniosków i osądzania wszystkich funkcjonariuszy na podstawie niezbyt pięknego zachowania kilku innych. Zresztą to, czy są winni stwierdzi sąd.
  Podinspektor Grzegorz Olszewski przybył do Augustowa z Suwałk, gdzie był prawą ręką szefa komendy miejskiej policji. Zastąpił J. Pień-czykowskiego, ponieważ ten podjął decyzję o przejściu na emeryturę.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama