Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Bieg golasa nad morzem

  Bieg golasa nad morzem

  (jedi)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  GDYNIA. Pijany mieszkaniec Ełku we wtorek nad ranem urządził sobie bieg nago po ulicach Gdyni. Wychłodzony trafił do szpitala. Policja zastanawia się, czy skierować przeciwko niemu wniosek do sądu grodzkiego za czyn nieobyczajny.
  26-letni ełczanin odwiedził w Gdyni znajomych. Podczas imprezy alkoholowej, nad ranem wybiegł z mieszkania i zaczął rozbierać się na ulicy.
  - Około godz. 5 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że nagi mężczyzna biega po ulicy Morskiej - mówi Krzysztof Lawer, rzecznik gdyńskiej policji. - Patrol jednak nikogo nie zauważył. Dopiero dwie godziny później strażacy poinformowali nas o nagim mężczyźnie w studzience kanalizacyjnej.
  Mężczyznę zauważyła ekspedientka pobliskiego sklepu. Od niej otrzymał też bluzę. Wychłodzonego golasa zabrało pogotowie. Teraz jego zdrowiu nic nie zagraża. Policja zastanawia się jednak nad wnioskiem do sądu grodzkiego. Ełczanin tłumaczy się, że był pod wpływem alkoholu i uciekał przed wyimaginowanymi postaciami.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama