Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Spróbuj nie dać

  Spróbuj nie dać

  (jsz)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Na jednym z suwalskich osiedli pojawili się kwestujący na rzecz chorego dziecka.
  Mieszkańców, którzy nie zgodzili się na datek, spotkała kara. Obok ich drzwi pojawiły się napisy "tu mieszkają stare zgredy".
  W sobotę jeden z bloków na ulicy Młynarskiego odwiedziła tajemnicza para.
  - Przyszła kobieta, tak po trzydziestce i chłopak około 18 lat - opowiada starsza kobieta. - Ona zapukała do sąsiada, a chłopiec do mnie. Mówili, że zbierają pieniądze na operację chorego kolegi.
  Żeby uwiarygodnić swoją akcję, pokazali zdjęcie potrzebującego chłopca oraz listę osób, które rzekomo już wpłaciły. Do kurtek mieli przypięte identyfikatory. Nikt z mieszkańców nie zwrócił uwagi na ich dane.
  - Sąsiad to zamknął im drzwi przed nosem, ale ja nawet chciałam coś dać - relacjonuje mieszkanka bloku. - Zapytałam tylko, kto wpłacił i o jakie sumy chodzi. Myślałam, że dam im jakąś drobną kwotę, 2 albo 3 złote. Na więcej mnie nie stać.
  Chłopak zakomunikował, że ludzie wpłacali po 10, 20 złotych. Pokazał nawet listę z nazwiskami osób. Dociekliwa kobieta zapytała, dlaczego przy nazwiskach nie ma podpisów. Młody człowiek zdenerwował się i poszedł.
  Po kilkunastu minutach kobietę spotkała "niespodzianka". Wychodząc z domu zauważyła, że obok drzwi widnieje napis "tu mieszkają stare zgredy i dusigrosze".
  - Musieliśmy to ze ściany zeskrobywać - opowiada.
  Wczoraj telefonowaliśmy do wszystkich suwalskich szkół średnich. Nikt o zbiórce przeprowadzanej ostatnio przez uczniów nie słyszał. Kim były osoby, które zniszczyły ścianę na klatce schodowej, na razie nie wiadomo.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama