Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Bzdurna plotka

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Dementujemy plotki na temat Liceum Plastycznego w Supraślu. Nie zostanie ono zlikwidowane. Okazuje się, że nawet nie ma takich planów.
  - Słyszałem o tym, że "plastyk" ma być zlikwidowany. To dziwne. To przecież jedyna szkoła tego typu w regionie - powiedział nam jeden z rozmówców, który zastrzegł sobie anonimowość.
  Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu istnieje od ponad 60 lat. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy możliwa jest likwidacja szkoły, która ma długą tradycję i od lat cieszy się zainteresowaniem.
  Na początku zadzwoniliśmy do Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie, pod które podlega szkoła. Tam poinformowano nas, że absolutnie takich planów nie ma.
  Następnie w samej szkole.
  - Pierwszy raz o tym słyszę. Jakieś bzdury. Nie wiem skąd biorą się takie plotki. Od pięciu czy sześciu lat liczba uczniów utrzymuje się na takim samym poziomie - mówi Wojciech Sokólski, dyrektor liceum.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama