Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Mają na oku obiboków

  Mają na oku obiboków

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Mają na oku obiboków
  Podpisywane oświadczenia w sprawie korzystania z komputerów, alkomaty i monitoring na terenie firmy, a nawet... zlecanie anonimowej obserwacji pracowników - tak szefowie ostrołęckich firm sprawdzają, kto rzetelnie wykonuje swoją robotę.
  Mają na oku obiboków
  W "Stora Enso Poland" każdy dzień wygląda podobnie: Jan Nowak mija bramę wejściową, pokazuje przepustkę, w razie potrzeby ma kontrolowany bagaż lub auto. A jeśli "niewyraźnie" wygląda... dmucha w alkomat. W firmie działa monitoring - 48 kamer służy głównie do pilnowaniu porządku. Ale archiwizowany materiał przydał się też, gdy skradziono tu laptopy. Dzięki niemu wykryto sprawców.
  Także w "Gośce" jest monitoring wyłapujący złodziei.
  A samych pracowników pilnuje... "detektyw". Za solidną kontrolę pracowników wziął się też ostrołęcki ratusz. Prezydent Ryszard Załuska wzmocnił system inwigilacji po tym, jak część urzędników korzystała tu ze stron "tylko dla dorosłych", obsmarowywała prezydenta na forum ostrołęckiego portalu i licytowała na Allegro.
  Jakie są najczęstsze grzechy pracowników i jak radzą sobie z nimi pracodawcy? - a także:

  - Prezydent przeprosił radnych - prezydent posłuchał naszej rady i przeprosił radnych za podejrzenie ich o pijaństwo
  - Miliardy na kółkach - o gigantycznym projekcie, który ma na Mazowsze i Kurpie przyciągnąć turystów z całej Europy. Przyjadą do nas na... rowerach
  - Nie krowy - tylko krowa ponoć nie zmienia zdania. W przeciwieństwie do ostrołęckich radnych, którzy w czwartek jednomyślnie zdecydowali, że wbrew prawu nie będą głosowali w sprawie nielegalnego radnego Gąski

  tylko w papierowym wydaniu weekendowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama