Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Matka z promilami zamiast serca

  Matka z promilami zamiast serca

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Gdy dwójka małych dzieci trzęsła się z zimna w przemoczonych ubrankach, w ich mieszkaniu w bloku przy ul. Sienkiewicza 30a w Ostrołęce trwała alkoholowa libacja. Kompletnie pijana matka i jej konkubent od kilku dni balowali w najlepsze.
  Matka z promilami zamiast serca
  22 lutego w południe dzielnicowi otrzymali sygnał od mieszkańców bloku przy ul. Sienkiewicza, że 9-letnia dziewczynka i jej 7-letni brat przebywają bez opieki w przemoczonym obuwiu.
  - Według świadków, dzieci prawdopodobnie noc spędziły na klatce schodowej. Policjanci weszli do mieszkania, zastali tam 28-letnią matkę (2,5 promila) i jej konkubenta (3 promile) - powiedział nam st. aspir. Dariusz Wesołowski, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.
  Kornelię i Konrada policjanci zawieźli do pogotowia opiekuńczego.
  - Pierwszą noc całą przepłakały - mówi Iwona Brzezińska, wicedyrektor Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Ostrołęce. - Ale już jest lepiej, nawet zaczęły się uśmiechać...
  Sprawą zaniedbywanych dzieci zajął się sąd. I to nie po raz pierwszy. Problemy z alkoholem Beaty D. sąd zna doskonale...
  O tym jak matka próbowała przestać pić, o tym jak sąd dał jej jeszcze jedną szansę i w jak głupi sposób ją zmarnowała oraz o tym, jaki los czeka Kornelię i Konrada - tylko w papierowym wydaniu poniedziałkowej Gazety Współczesnej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama