Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Skok rozpaczy

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Skok rozpaczy
  Wczoraj rano 21-letnia mieszkanka gminy Olszewo-Borki skoczyła z nowego mostu do Narwi! Tuż po godzinie 9 auto, w którym młoda kobieta jechała z mężem, zatrzymało się przed mostem, w okolicach karczmy "pod klonami". Kobieta wyskoczyła z samochodu, pobiegła na most, przeskoczyła przez barierkę i rzuciła się do Narwi.
  Skok rozpaczy
  - Spadła tuż przy brzegu, do płytkiej w tym miejscu wody. O własnych siłach zdołała wyjść na brzeg. Mąż i przypadkowy przechodzień udzielili jej pierwszej pomocy - mówi starszy aspirant Dariusz Wesołowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
  Więcej o tej sprawie, a także:

  - Potworni uczniowie - ostrołęcka policja wszczęła postępowanie w sprawie znęcania się nad nauczycielką języka angielskiego przez uczniów III klasy w gimnazjum w Zespole Szkół nr 4 w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń, podczas zajęć uczniowie wyzywali nauczycielkę, obrzucali ją papierami i grozili jej.

  - Sąd Rejonowy w Wyszkowie surowo ukarał handlarzy narkotyków: wysokie grzywny, np. 50 tys. zł i po 6 lat odsiadki za wprowadzenie na rynek 0,7 kg heroiny i 3 kg amfetaminy. Tymczasem niedawno w Ostrołęce Sąd Okręgowy orzekł 2 lata więzienia za handel 70 kg amfetaminy!

  - Nowa rejonowa - Edyta Luchcińska od 1 marca zastąpi Andrzeja Rycharskiego na stanowisku szefa Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce. Luchcińska od kilku lat była szefową wydziału śledztw w tutejszej prokuraturze.

  tylko w papierowym wydaniu wtorkowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama