Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Piaskarka nie sypała

  Piaskarka nie sypała

  (mow)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Droga prowadząca od Starego Folwarku do Krzywego jest w fatalnym stanie.
  - Mój syn codziennie tamtędy dojeżdża do pracy. W ubiegły piątek sam widział, jak piaskarka przejeżdżała nie rozsypując swojego ładunku. Wracając tą trasą wieczorem, zauważył pług. Oczywiście nie odśnieżał - mówi poirytowany Czytelnik, który swoje nazwisko zastrzegł do wiadomości redakcji.
  Skazana na podróż tą drogą jest też jego córka, ucząca się w suwalskim liceum. Kilka dni temu kierowany przez nią samochód wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Przelało to czarę goryczy. Rodzina postanowiła zadzwonić do Zarządu Dróg Wojewódzkich.
  Jak twierdzi nasz Czytelnik, został potraktowany co najmniej nieuprzejmie.
  - Dopóki jeździły tamtędy tiry, droga jakoś wyglądała. Co prawda, ich towarzystwo było zawsze niebezpieczne, ale przynajmniej można było jechać powyżej trzydziestu kilometrów na godzinę bez narażania życia - dodaje.
  Pracownicy Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, którym droga podlega, uważają, że działają według "obowiązujących standardów’’.
  - Stan tej trasy jest taki, jaki powinien być. Droga wojewódzka nie musi być "czarna". Robimy co do nas należy i co możemy zrobić - tłumaczy Grzegorz Augustynowicz, kierownik ZDW w Suwałkach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama