Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  232 grzechy mafii

  232 grzechy mafii

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Współczesna

  232 grzechy mafii
  Przed ostrołęckim Sądem Okręgowym rozpoczął się wczoraj proces przywódcy gangu wyszkowskiego Sławomira O. "Uchala" i 15 innych gangsterów.
  232 grzechy mafii
  Przestępcza działalność grupy sięgała daleko poza Wyszków - współpracowali z nią także ostrołęccy gangsterzy. Liczący kilkadziesiąt stron akt oskarżenia zawiera w sumie 232 zarzuty. Najbardziej powszechnym przestępczym procederem "Wyszkowa" było wymuszanie haraczy. 105 osób występuje w rozpoczętym procesie jako pokrzywdzeni - głównie kupcy i przedsiębiorcy z Wyszkowa. Ale mafiosi mieli także m.in. podkładać bomby, korumpować policjantów i pobić prokuratora rejonowego.
  Więcej o tej sprawie, a także:

  - Dość tego haraczu!- mamy dobrą wiadomość: już niedługo powinna zniknąć opłata za wypłatę pieniędzy ze swojego konta. Pobieranie opłat jednocześnie za prowadzenie konta osobistego i wypłatę pieniędzy w okienku bankowym jest niezgodne z prawem - stwierdził Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  - Telezawiedzeni - nie będzie w Ostrołęce oddziału największej w Polsce firmy telemarketingowej. Dlaczego?
  - Kolbus zostaje? - prokurator okręgowy w Ostrołęce nie został odwołany - zapewniono nas w ostrołęckiej prokuraturze i prokuraturze apelacyjnej.

  tylko w papierowym wydaniu wtorkowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama