Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Pogoń za desperatem

  Pogoń za desperatem

  (tom)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Z metalowym prętem atakował suwalskich policjantów 45-letni mężczyzna.
  Wcześniej próbował odebrać sobie życie.
  W poniedziałek wieczorem policja dostała informację, że mieszkający w bloku na ul. Pułaskiego Piotr Ł. próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna powiesił się we własnej piwnicy. W porę został jednak odcięty przez sąsiadów.
  - Wypier..., bo was zabiję - powiedział na widok dwóch funkcjonariuszy, którzy pojawili się wkrótce w piwnicy.
  Zaczął ich atakować metalowym prętem.
  Chwilę potem uciekł na zewnątrz. Przed blokiem policjanci oddali strzały ostrzegawcze w powietrze. Nic to jednak nie dało. Mężczyzna znowu wbiegł do klatki schodowej i ukrył się w swoim mieszkaniu. Kiedy pojawili się tam funkcjonariusze, pręt trzymał w jednej ręce, a w drugiej - nóż. Kiedy chciał ugodzić się w brzuch, został obezwładniony.
  Piotr Ł. był pijany. Alkomat wykazał 1,28 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przewieziony na zamknięty oddział szpitala psychiatrycznego.
  Ze wstępnych ustaleń wynika, że już wcześniej mężczyzna miał problemy z psychiką. Nie wiadomo natomiast, co było bezpośrednim powodem tego, że próbował popełnić samobójstwo. Jedna z wersji głosi, że pokłócił się z kobietą, z którą od dłuższego czasu razem mieszkał.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama