Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Prawko na lewo

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  22-letniej ostrołęczance Małgorzacie M. grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności za wyłudzenie 1500 zł od mieszkanki powiatu i obietnicę załatwienia pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy. Policja zapowiada kolejne zarzuty w tej sprawie.
  We wtorek zarzuty, dotyczące obietnicy korzyści osobistych w zamian za załatwienie egzaminu oraz wyłudzenia pieniędzy przez wprowadzenie w błąd, postawiła Małgorzacie M. ostrołęcka prokuratura. Kobieta miała działać wspólnie i w porozumieniu z innym mieszkańcem Ostrołęki, który obecnie przebywa w areszcie, w związku z inną sprawą. Mężczyzna miał podawać się za instruktora nauki jazdy, który ma znajomości w ostrołęckim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  - Sprawdzamy wszystkie wątki tej sprawy, również i taki, czy rzeczywiście mieli oni wpływy w WORD, czy też jedynie oszukiwali - mówi star. asp. Dariusz Wesołowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
  Z naszych informacji wynika, że w najbliższym czasie należy spodziewać się postawienia zarzutów kolejnym osobom. Czy wśród nich znajdą się również pracownicy ostrołęckiego WORD-u? Takie pytanie zadaje sobie również Mirosław Augustyniak, dyrektor ośrodka:
  - Moim zdaniem, ktoś ewidentnie powoływał się na wpływy, których nie miał - uważa Augustyniak.
  Więcej o tej sprawie, a także:

  - Biorą Przytuły - potwierdziło się to, o czym pisaliśmy już na początku lutego: centralny zarząd służby więziennej skorzystał z oferty miasta i przejmuje budynki w Przytułach.
  - Miasto trochę urośnie - wszyscy są "za", teraz czas na decyzję MSWiA
  - Chcemy Via Baltiki - jutro w "pałacyku" przy ul. Gorbatowa 15 w Ostrołęce odbędzie się konferencja, poświęcona budowie trasy międzynarodowej "Via Baltica". Przedsiębiorcy i politycy będą mówić o tym, dlaczego powinna ona połączyć Ostrołękę i Łomżę.
  - Z ekstraklasy do War-Polu - o hicie transferowym naszej drużyny

  tylko w papierowym wydaniu czwartkowej Gazety Współczesnej

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama