Dziewictwo sprzedam. 19-letnia Gosia oferuje się bogatym...

Dziewictwo sprzedam. 19-letnia Gosia oferuje się bogatym mężczyznom

kp

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

Dziewictwo sprzedam. Ogłoszeń o takiej treści w internecie jest bardzo dużo.

<b>Dziewictwo sprzedam</b>. Ogłoszeń o takiej treści w internecie jest bardzo dużo. ©fot. flickr.com CC 2.0

Dziewictwo nabrało materialnej wartości.
Dziewictwo sprzedam. Ogłoszeń o takiej treści w internecie jest bardzo dużo.

<b>Dziewictwo sprzedam</b>. Ogłoszeń o takiej treści w internecie jest bardzo dużo. ©fot. flickr.com CC 2.0

Dziewictwo przestało mieć jakiekolwiek znaczenie i straciło swoją wartość, a młode kobiety chcą się go jak najszybciej pozbyć. A jeżeli można na tym zarobić to, dlaczego z tego nie skorzystać - myśli w ten sposób wiele z nich.

Astronomiczne sumy za swoją cnotę dostały Alina Percea z Rumuni (10 tysięcy euro), 18-letnia Brytyjka Rosie Reid, (10 tysięcy euro), 22-letnia Natalie Dylan z USA (4 miliony dolarów).
Te młode kobiety, dzięki temu zyskały popularność i zaczęto je zapraszać do różnych programów. Młode Polki w handlu dziewictwem także nie zostają w tyle. Internet roi się od takich ogłoszeń i pojawiają się na większości serwisów ogłoszeniowych. Młode Polki zaczęły ulegać modzie, która przyszła do nas z zachodu.

W prawdzie dziewczyny, które ogłaszają się, są aż tak wymagające jak ich europejskie koleżanki, to i tak za małe pieniądze nie chcą się "oddawać". Jednak coraz częściej zamiast konkretnej ceny pojawia się dopisek "cena do uzgodnienia".

"Mam 20 lat jestem zielonooką filigranową brunetką z ładnym biustem o dużych oczach i ustach jestem w trudnej sytuacji finansowej sprzedam dziewictwo cena do uzgodnienia"


Czytaj też:
Dziewictwo sprzedam tanio!
Nastolatka chce sprzedać swoje dziewictwo w internecie
Białostoczanka sprzedaje swoje dziewictwo!


Nie dziwią już nas ogłoszenia typu: "młoda 17-latka szuka dojrzałego miłego doświadczonego i zamożnego Pana."

Dziewczyny nie ukrywają swoich prawdziwych zamiarów. Potrzebują pieniędzy i znalazły szybki sposób na ich uzyskanie.

"Mam na imię Gosia, 19 lat wysoka, szczupła brunetka, proste włosy. Sprzedam dziewictwo jedynie w doskonałych warunkach. Hotel, wspaniała kolacja, bogatemu dżentelmenowi. Napisz na maila w celu dalszej rozmowy, bardzo zależy mi na dyskrecji ale nie wykluczam wysłania kilku zdjęć lub ujawnienia się np. na nk aby udowodnić że jestem naprawdę piękną kobietą.

Chęć zainkasowania konkretnej kwoty pieniężnej jest silniejsza niż wstyd. Na portalach ogłoszeniowych pojawiają się coraz to nowe anonse, a chętnych mężczyzn na tego typu transakcje nie brakuje. Na portalach ogłoszeniowych mężczyźni sami zamieszczają swoje anonse:

Kris napisał: "Delikatny i czuły. Namiętnie wprowadzi w świat seksu miłą dziewczynę. Wsparcie - 1000PLN pewne i realne. Może pociągniemy to dłużej??? Zapraszam - jeśli już jesteś zdecydowana. Nie zamierzam Cię nakłaniać ani przekonywać długimi i siarczystymi mailami."

Z kolei Jasiu ogłosił się tak: " Kupię dziewictwo, wiek bez znaczenia. Gwarantuje kulturę i higienę oraz dobrą cenę. Propozycje wraz z oczekiwaniami i fotka na meila."

Panowie nazywają siebie sponsorami, którzy z chęcią dofinansują młode kobiety za seks lub też pomogą przy stracie dziewictwa:

"Miły sponsor Poznam dziewczynę, która w miłej atmosferze chce przeżyć swój pierwszy raz. Honorarium do uzgodnienia."

Komentarze (21)

Wszystkie komentarze (21) forum.wspolczesna.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo