Magiczne sposoby na wierność małżeńską

Magiczne sposoby na wierność małżeńską

(azda)

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

A może zamiast wydłubywać oczy i suszyć należy ją pocałować? A nuż okaże sie, że to książę z bajki...

A może zamiast wydłubywać oczy i suszyć należy ją pocałować? A nuż okaże sie, że to książę z bajki... ©(sxc.hu)

Sproszkowane oczy żaby i serce gołębia noszone w zielonym woreczku tuż przy ciele lub kilka kropel krwi menstruacyjnej dolanych do herbaty męża - to tylko niektóre magiczne sposoby na zapewnienie jego wierności.
A może zamiast wydłubywać oczy i suszyć należy ją pocałować? A nuż okaże sie, że to książę z bajki...

A może zamiast wydłubywać oczy i suszyć należy ją pocałować? A nuż okaże sie, że to książę z bajki... ©(sxc.hu)

Czar można rzucić telefonicznie

Wysyłając sms o treści UROK nr (numer odpowiedniego uroku np. wierność lub zakochanie) możemy zlecić zaczarowanie serca ukochanego. Cena smsa 7,23 zł z VAT. Taką ofertę znaleźliśmy na jednej ze stron internetowych.


Jeśli ktoś ma odwagę może na własną rękę korzystać z czarów i zaklęć białej i czarnej magii. Dwa wymieniliśmy już powyżej. Oto kilka kolejnych magicznych recept pradawnych czarodziei.

Wiązanie z jego włosów (oczywiście nie na głowie) supełków i wkładanie ich pod poduszkę, ma zapewnić, że będzie o nas śnił.

Niezawodnym sposobem czarodziejów na zapewnienie miłości i wierności danej osoby jest zakopanie przed jej progiem specjalnych tabliczek z wyrytymi na nich scenami erotycznymi.

Do innego czaru zapisanego w magicznej "Księdze Kleopatry" będziemy potrzebować tabliczki z czerwonej miedzi, na której należy wyryć znaki przynależne bogini miłości. Talizman ten należy włożyć do amuletu zrobionego z kawałka szaty ukochanej osoby. Z takim wyposażeniem powinniśmy udać się pod dom wybranka i spacerując wypowiadać słowa: "A mapoylfak".

Albert Wielki w swym dziele dotyczącym magii, radzi, aby osoba, która ma zachować wierność nosiła przy sobie (nie wiedząc o tym) woreczek ze sproszkowanym rogiem jelenia i drugi z magnesem.

Są też bardziej skomplikowane receptury. Oto jedna znaleziona na stronie internetowej: magiczneroznosci.friko.pl

"W jakiś piątek, koniecznie wiosną,, kiedy słońce pojawi się na horyzoncie, z pergaminu wytnij koło o średnicy 45 milimetrów. Na jego awersie narysuj koncentrycznie cztery koła i napisz w nich zwykłym czarnym inkaustem te oto cudowne słowa oddzielając jedne od drugiego szkarłatnym krzyżem:
ENAM + BINAH + SATOR + AREPO + TENET + OPERA + ROTAS + HOD + KETHER + CHOKMAR + TEDULAH + TEBURHA + TIPHERET + JESOD SARDACH + IO + NETZHA.
W środku talizmanu napisz czerwonym inkaustem imię SCHEVY. Na rewersie tego niezawodnego talizmanu miłości narysuj tylko jedno koło i wpisz na jego obwodzie kabalistyczne imiona Venus, którymi są:
AHEA + AGHIEL + KEDERMEL + BNE + SERAPHIM
Wewnątrz koła zakreśl dwie linie równoległe, starając się zmieścić pomiędzy nimi imię osoby kochanej. W części dolnej i górnej narysuj znaki astrologiczne jej przynależne - czerwonym inkaustem na górze a czarnym na dole. Kiedy już wszystko będzie zrobione jak należy, włóż talizman do woreczka i wzmocnij go kawałkiem kamienia magnetycznego".

Podobne zaklęcie można umieścić w magicznym kwadracie wyciętym z metalu lub skóry. Należy w nim wpisać:
S A T O R
A R E P O
T E N E T
O P E R A
R O T A S
Zaklęcie takie znajduje się ponoć na posadzce kościoła Pieve Terzagni w Tremonie i kościele Augustynek w Weronie. Znaleźć je tez można w biblii z okresu Karolingów.
Podobne działanie ma też magiczny trójkąt, w który należy wpisać słowo ABRACADABRA. Te popularne zaklęcie pochodzi od greckiego słowa Abraxas, które oznaczało "siły natury". Słowo to należy wpisać u podstawy trójkąta równoramiennego. Później zapisać je dziesięciokrotnie za każdym razem pomijając ostatnią literę.

Własną receptę na powodzenie w miłości mają wszystkie kultury. Chińczycy noszą przy sobie kawałki tkaniny z wypisanymi imionami bóstw odpowiedzialnych z miłość. Muzułmanie zawsze mają przy sobie kartkę wyrwaną z Koranu. Żydzi natomiast noszą pergamin z wypisanymi przedostatnimi z dziesięciu wymienionych w Kabale imion boskich.

Przed zdradą chronić nas mogą amulety przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Mogą to być obrączki pierścionki zaręczynowe, monety, biżuteria. Powodzenie zapewnić mają także talizmany diament, szafir, szmaragd, rubin... oczywiście dobrane odpowiednio do znaku zodiaku.

- Dla związku najważniejsze są wzajemna otwartość i bliskość - twierdzi Ewelina - Bez nich nawet najbardziej czarnoksięskie zaklęcia nie pomogą. Zamiast czarami radzę zająć się ukochaną osobą okazując jej szczere uczucie.

Większość wymienionych powyżej zaklęć i czarów pochodzi ze strony internetowej: magiczneroznosci.friko.pl. Autor powyższego artykułu, jak i redakcja Gazety Współczesnej nie odpowiadają za skuteczność oraz skutki uboczne ich stosowania.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo