III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się...

III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się sprawdzi?

Natalia Kalina

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się sprawdzi?
III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się sprawdzi?

©sxc.hu

Sprawdź co nas czeka jeszcze w tym roku.
Rosyjski astrolog Paweł Globa przewiduje, że ten rok będzie spokojny jedynie dla Rosji. Europa i USA powinny przygotować się na ciężki czas.

Tłumacze i interpretatorzy pism francuskiego okultysty Nostradamusa też nie mają złudzeń - w tym roku ludzkość czeka jeszcze wiele katastrof.

Odczuwane od niedawna zawirowania światowej ekonomii pogłębią się jeszcze bardziej i dadzą się we znaki szczególnie Stanom Zjednoczonym i Europie. Według przepowiedni Nostradamusa, wystrzelony zostanie pocisk batalistyczny, który wywoła konflikt na światową skalę. Amerykę i zachodnią część Europy czeka konflikt zbrojny, a Wielka Brytania będzie walczyć z Francją.


Najgorsze czeka nas pod koniec roku. Według niektórych przepowiedni w listopadzie ma wybuchnąć III wojna światowa - jeszcze gorsza i straszniejsza od dwóch poprzednich. Zostanie w jej czasie użyta broń biologiczna i chemiczna, która zgładzi znaczną część ludzkości.

W podobnym tonie brzmią wizje Baby Vangi, bułgarskiej wizjonerki, która straciwszy w dzieciństwie wzrok odkryła u siebie nadprzyrodzone zdolności.

Jej przepowiednie dla ludzkości, spisane chronologicznie rok po roku, obejmują 3000 lat! Niestety również nie napawają optymizmem, gdyż pokrywają się z wizjami Nostradamusa - 10 listopada tego roku ma wybuchnąć III wojna światowa, która skończy się w październiku 2014 roku.

Wizje Baby Vangi na najbliższe lata:

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

Na szczęście to tylko przepowiednie, które nie muszą się wcale sprawdzić.

Komentarze

Wszystkie komentarze (46) forum.wspolczesna.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo