"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online...

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał)

opr. online

Gazeta Współczesna

Gazeta Współczesna

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał)

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Tomasz Dolski to jeden z finalistów ©YouTube

Filipińczyk Conrado Yanez i młodziutki skrzypek Tomasz Dolski decyzją widzów przeszli do finału programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka".
"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał)

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Tomasz Dolski to jeden z finalistów ©YouTube

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Wczoraj po raz pierwszy odbył się odcinek na żywo, a to widzowie SMS-ami decydowali, kto przejdzie dalej. Zwycięzca "Must Be The Music" otrzyma czek na 100 tysięcy złotych oraz wystąpi podczas festiwalu TOP TRENDY.

W pierwszym półfinale jako pierwsza wystąpiła grupa Red Lips z rudowłosą Asią Czarnecką.
Zespół wykonał cover "I Love Rock And Roll". Jury wykonanie się podobało. "Mam niedosyt Rudej dzisiaj. Fajny pomysł na aranż. Gratuluję" - powiedział Adam Sztaba. Jury głoswało 4 razy TAK.

Następny występował Conrado Yanez, wielki Filipińczyk, który wcześniej oczarował publiczność znakomitym wykonaniem utworu "What A Wonderfull World". Tym razem zdecydował się zmierzyć z utworem Joe Cockera "You Are So Beautiful". "Dreszcze mnie przechodziły" - stwierdził Wojtek Łozu Łozowski. Jury było pod wielkim wrażeniem talentu wokalisty. "Pan się urodził po to, żeby śpiewać" - powiedział Adam Sztaba. Znów było 4 razy TAK.

Michał i Grzesiek z Bieszczad postanowili wykonać utwór "Whisky" z repertuaru grupy Dżem. Jednak nie całemu jury przypadło to do gustu. "Nic się nie działo" - stwierdził Łozu. "Wokalista umie śpiewać" - odparła Elżbieta Zapendowska. Werdykt: 2 razy NIE, 2 razy TAK.

Justyna Jeleń postanowiła oczarować publiczność utworem "I Will Survive" z repertuaru Glory Gaynor. "Jesteś fajna, ale ilość nieczystych dźwięków była duża" - oceniła jej występ Zapendowska. Dwóch jurorów była na TAK, dwóch na NIE.

Następny był 15-osobowy zespół Sway, który jako pierwszy zdecydował się wykonać własny utwór zatytułowany "Sen". "Kompletnie tego nie rozumiem. Jestem na NIE" - stwierdziła Kora. Podobnego zdania była dwójka jurorów. Tylko Adamowi Sztabie się podobało.

Młodziutki Tomasz Dolski wykonał "Lacrimosę" Mozarta z nowoczesnym techno-podkładem. I porwał publiczność. "Ten program jest dla takich ludzi, jak ty" - stwierdziła Kora. "Ty coś masz w sobie. Ja to kupuję" - powiedział Łozu. "Twoim atutem jest skromność. Dla mnie to za mało" - mówił Adam Sztaba, który jako jedyny był na NIE.

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Występ Tomasza Dolskiego:


Nastolatek Sebastian Rutkowski porwał się na poważny repertuar, piosenkę "Niech żyje bal" Maryli Rodowicz. "Nie wiadomo, o co chodzi. Jestem rozczarowana" - mówiła Kora. "Ciężka piosenka, nie dla ciebie. Nie przekonałeś mnie" - stwierdził Sztaba. Dójka jurorów była na TAK, dwójka na NIE.

Zakręcona grupa PodobaMISię oczarowała publiczność radosnym ska i własną kompozycją "Niepełnoletnie dziewczęta". "Was się kocha za energię" - stwierdził Łozu. Jurorzy zadecydowali: 4 razy TAK.

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Występ PodobaMISię:


Gwiazdą wieczoru był wokalista Josh Groban.

Później jurorzy wskazali swoich faworytów. Korze przypadł do gustu występ Tomka Dolskiego oraz PodobaMISię, Adam Sztaba wskazał na Conrado Yaneza, Elżbieta Zapendowska - na Conrado, Tomka Dolskiego oraz PodobaMISię, a Łozu - na Conrado.

Ostateczna decyzja należała do widzów. Największe SMS-owe poparcie otrzymał Filipińczyk Conrado Yanez oraz Tomasz Dolski i to oni przeszli do finału. Pozostali uczestnicy będą walczyć o dziką kartę. Jeden wykonawca z największym poparciem uzyskanym w głosowaniu w internecie wystąpi podczas finałowego koncertu.

Komentarze

Wszystkie komentarze (15) forum.wspolczesna.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo