Mateusz Damięcki rozwód. Po 8 miesiącach!

Mateusz Damięcki rozwód. Po 8 miesiącach!

kmg / wspolczesna.pl

Gazeta Współczesna

Gazeta Współczesna

Mateusz Damięcki rozwód.

Mateusz Damięcki rozwód. ©Michał Englert / Teatr Współczesny w Warszawie: ht

Aktor rozwiódł się.
Mateusz Damięcki rozwód.

Mateusz Damięcki rozwód. ©Michał Englert / Teatr Współczesny w Warszawie: ht

Mateusz Damięcki rozwód. Aktor po 8 miesiącach małżeństwa rozszedł się ze swoją żoną Moniką Patrycją. Informację potwierdziła Super Expressowi mama Mateusza, a jednocześnie jego menadżerka.

Mateusz już się rozwiódł, tydzień temu. - powiedziała mama aktora

Mateusz Damięcki


O całej sprawie na początku poinformował tygodnik "Życie na gorąco".
Można było w nim przeczytać, że Mateusz Damięcki rozwodzi się. Okazało się, jednak, że sprawy zaszły już znacznie dalej. - To nieprawda, że Mateusz się rozwodzi. Mateusz już się rozwiódł, tydzień temu. Jest mi bardzo przykro - skomentowała sprawę Joanna Damięcka, mama i menadżerka Mateusza, na portalu plejada.pl.

Tak to było
Po dwóch latach narzeczeństwa para postanowiła się pobrać. Na swoje przyjęcie weselne wydali 100 tys. zł. Wesele odbyło się w wilanowskiej restauracji "Villa Nouva" i kosztowało 50 tys. zł. Jak podawał "Super Express", w menu znalazły się m.in. takie frykasy jak pasztet z dzika z domowymi marynatami, kaczka po polsku z żurawiną w jabłku i czerwoną kapustą oraz wstążki z piersi kurczęcych w sosie ze świeżych borowików z delikatnymi kopytkami.

30 tys. zł młodzi wydali na swoje kreacje, a suknia Moniki Krogulskiej była szyta w pracowni znanego projektanta Macieja Zienia. Na obrączki, kwiaty, muzykę wydali kolejne 20 tys. zł.

Nie można także zapomnieć o kosztach podróży poślubnej. Młoda para miała 130 gości, wśród nich pojawili się m.in. Tamara Arciuch i Michał Piróg oraz Kuba Wesołowski. Monika Krogulska, z którą Mateusz Damięcki wziął ślub jest z zawodu tłumaczką.

Komentarze (2)

Wszystkie komentarze (2) forum.wspolczesna.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo